Şubat 8, 2022

Cheeky Crypto, Yakında Satın Alınabilecek En İyi Altcoinleri Paylaştı!

Piyasalar son birkaç gündür yükselişini sürdürürken, bazı kripto varlıkları düzeltmeler yaptığı görüldü ve bir düşüş yaşadığı kaydedildi. Bu durum, trader’ların hangi altcoini satın alacakları veya hangi altcoinleri satmaları gerektiğine ilişkin önemli bir sorun yarattı.

Kripto para odaklı ünlü bir Youtube Kanalı olan Cheeky Crypto, teknik analizi göstererek yakında satın alınacak en iyi 3 altcoini vurguladı.

Cardano (ADA)

Listenin başında Cardano (ADA) yer alıyor. Cardano, hedefinin “değişkenlik yapanların, yenilikçilerin ve vizyonerlerin” olumlu küresel değişim getirmesine izin vermek olduğunu söyleyen bir hisse kanıtı blok zinciri platformu olarak da tanınıyor.

ADA’nın fiyat grafiği teknik olarak incelendiğinde bir çift dip oluşturduğu görülürken,  fiyat yukarı doğru yükselmeye devam ediyor, bu durum devam ederse stokastik RSI’ın tekrar aşırı satıldığı görmemiz oldukça olasıdır. Bu düzeltmeyi görmeye başladığımızda, bu temelde momentum yukarı doğru dönmeden önce stokastik RSI’yi ortadan kaldıracaktır.

Teknik tabloda oldukça iyi bir mum gösteren ADA, 1.178 dolarlık güzel bir yüksek gösterdi ve sonra 1.174 dolar ve 1.177 dolara doğru biraz aşağı indi. Yaşanan beşinci dalga, 1.618 dolar olurken, RSI’ın konumu düşünüldüğünde 1.228 dolar seviyesine bir düşüş görülebilir.

Kısa zaman diliminde potansiyel olarak biraz daha yükseğe, belki bir düzeltme görmeden önce 2.618 dolara doğru gidilebilir. Bu, yukarı yönlü bir sonraki adımı atmadan önce bizi Cardano için büyük bir satın almaya götürebilecek bir fırsat yaratabilir.

Chainlink (LINK)

Listenin ikinci sırasında yer alan altcoin ise Chainlink (LINK) oldu. Chainlink ağı, büyük bir açık kaynak veri sağlayıcıları, düğüm operatörleri, akıllı sözleşme geliştiricileri, araştırmacılar, güvenlik denetçileri ve daha fazlası tarafından yönlendirilmektedir. Şirket, ağa katkıda bulunmak isteyen tüm düğüm operatörleri ve kullanıcılar için merkezi olmayan katılımın garanti edilmesini sağlamaya odaklanıyor.

ChainLink, Ethereum fiyatının veya diğer akıllı sözleşme platform fiyatlarına karşı aşırı duyarlı olacaktır. Oynaklık iyi bir şey çünkü bu, kriptoda tekrar bir dalgalanma görmeye başladığımızda DeFi’nin patlaması muhtemel olduğundan ChainLink’in ne yapacağı konusunda oldukça tahmin edilebilir olabileceğimiz anlamına geliyor.

Güzel bir dalgamız var ve o yüksek “C dalgasını” arıyoruz. Bu bize, yukarı yönlü bir itme için en olası alan olan yaklaşık 20.64 dolarlık hedefi gösteriyor.

Polygon (MATIC)

Yatırımcıların kaçımaması gerektiklerini düşündükleri üçüncü altcoin ise Polygon (MATIC) oldu. Polygon, Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme için ilk iyi yapılandırılmış, kullanımı kolay platformdur. Temel bileşeni, çoklu uygulama türleri oluşturmayı destekleyen modüler, esnek bir çerçeve olan Polygon SDK’dır.

Polygon’nun önünde elde edilebilecek birçok fırsat ve birçok ilginç şey var gibi görünüyor. Fiyatta gerçekleşecek güzel bir düzeltme, yatırımcılara potansiyel bir giriş noktası sunacaktır.

Stokastik RSI biraz düşüyor, bu dürtüsel hareket sona ermiş gibi görünüyor. En olası alan 1.6 ile 1.8 dolar arasındaydı, orada bir genişleme yaşandı. 1.6 doları 2.6 dolar seviyesine geçildi ve 3.618 dolara doğru ilerliyoruz. Bu, yukarı yönde başka bir ayak görmeye başlamadan önce MATIC’e yatırım yapma fırsatı sunabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.