Ocak 19, 2024

ChatGPT ve Google Bard Bitcoin Yarılanması Sonrası Shiba Inu Fiyatını Tahmin Etti!

Kripto para piyasası 2024 yılında Bitcoin ETF’lerinin onaylanması başta olmak üzere birtakım önemli gelişmelere şahitlik ediyor. Bahar ayında gerçekleşmesi beklenen halving ise sektörde yeni bir hareketliliği tetikleyebilecek bir sonraki önemli olay. Ancak yatırımcılar BTC cephesindeki hareketliliğe ek olarak Shiba Inu fiyatını da yakından takip ediyor.

Popüler yapay zeka araçları olan ChatGPT ve Google Bard, Bitcoin fiyatının 150.000 doları aşması ihtimali sonrası SHIB fiyatının gidebileceği teorik seviyeleri belirleyen ilginç bir tahmin yaptı.

Hem ChatGPT hem de Google Bard’ın tahmini, Bitcoin’in önümüzdeki yarılanma olayından sonra 150.000 dolara yükselmesi halinde Shiba Inu’nun daha parlak günler geçireceğini gösteriyor.

ChatGPT için, yükseliş Bitcoin senaryosu gerçekleşirse SHIB fiyatı 0,00005 ila 0,00008 dolarlık fiyat aralığında işlem görebilir. Yapay zeka aracı, SHIB’in bu çok aylık fiyat seviyesine yükselmesine yardımcı olmak için o zamana kadar piyasa momentumunun artacağını varsayıyor.

Google Bard ise daha detaylı bir tahmin yaparak biraz daha temkinli ancak iyimser bir tahminde bulundu. Yapay zeka aracı Shiba Inu’nun mevcut fiyat seviyesinden yaklaşık %200 ila 300 oranında büyüyerek 0,00003185 ve 0,00004256 dolara yükseleceğini belirtti.

Yapay zeka aracı önde gelen meme coin‘in %400 ila %500 oranında artarak 0,00004256 ila 0,00005564 dolar arasında işlem görebileceğini belirtti. İyimser görünüme göre Google Bard, SHIB’in %1.200’lük potansiyel bir artışla 0,00013856 dolardan işlem göreceğini öngörüyor.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?