Aralık 12, 2022

Charles Hoskinson Ünlü İsmi Eleştirdi: Söylediklerimi Çarpıtma!

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, influencer David Gokhshtein’ı eleştirdi. Hoskinson, Gokhshtein’ı Ripple ile SEC arasında devam eden dava hakkında sahte haber yaymakla suçladı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Charles Hoskinson yakın zamanda davanın 15 Aralık’a kadar tamamlanacağına ilişkin duyum aldığını paylaştı. Gelen duyuruya göre davanın sonucu sektör için ‘felaket’ olacak kadar kötüydü. Ancak bunun söylentiler olduğunun altını çizen Cardano kurucusu, her söylentiye inanılmaması gerektiğini de belirtti.

Nitekim David Gokhshtein bu söylentiyi ‘kesin’ haber olarak paylaşınca Hoskinson tarafından eleştirildi. Cardano kurucusu, söylentilerin aksine davanın tamamlanmasına aylar olabileceğini belirtti.

Hoskinson ve Gokhshtein arasında oluşan bu gerginliğe rağmen David Gokhshtein, Cardano kurucusu hakkında övgü dolu sözler sarf etti. Influencer’a göre Cardano kurucusu, kripto para dünyası için ‘önemli bir elçi’.

Sonuç olarak her iki taraf da Aralık ayı başında Ripple davasında son başvurularını yapmış olsa da, davanın birkaç ay sürmesi muhtemel. Daha önce Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, davanın 2023 yılının ilk yarısında bitmesini beklediğini söylemişti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?