Charles Hoskinson, Bitcoin ve ADA’nın Yasaklanma İhtimali Hakkında Konuştu

IOHK CEO’su Charles Hoskinson, canlı olarak yayınlanan “bana bir şey sor” oturumunun son bölümünde, ABD’nin Bitcoin’i potansiyel olarak yasaklama olasılığı ve ardından Cardano’nun da dahil olduğu çeşitli konulara değindi. 33 yaşındaki matematikçi, böyle bir olasılığı kararlı bir şekilde reddetti:

“O günler geçti. Bitcoin yasaklanmıyor.” 

Geçtiğimiz hafta bildirdiğimiz üzere Bridgewater Associates kurucusu Ray Dalio, Bitcoin (BTC) hakkında konuştu. Ünlü milyarder, hükümetlerin Bitcoin’i yasaklayabileceği yönündeki önceki tahminini yineledi ve şu an için böyle bir senaryonun artık çok muhtemel olduğunu iddia etti. Dalio, kriptoyu yasaklamayı planlayan bir ülkeye örnek olarak Hindistan’dan bahsetmişti. Fakat görüldüğü üzere Hoskinson böyle bir yasağa ihtimal dahi vermiyor.

Bunların yanında Hoskinson Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz’ı Cardano’nun avantajları ve kullanım durumları konusunda ikna etmek için bir konuşma teklif etmişti. Hoskinson bu konuya da değindi ve henüz bir konuşma yapmadığını açıkladı.

“Henüz bir telefon görüşmesi yapmadık ama yapacağız. Onunla ADA (veya ilgilendiği herhangi bir şey) hakkında konuşacak olmaktan mutluyum.” 

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.