Şubat 24, 2020

Changpeng Zhao Yeniden Türkiye’ye Geliyor!


Önde gelen kripto para borsası Binance’in, son dönemlerde Türkiye’ye olan ilgisin de büyük ölçüde bir artış meydana geldi. Binance CEO’su Changpeng Zhao’da Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi için geçtiğimiz aylarda Türkiye’ye gelmişti. Kısaca CZ olarakta tanınan ünlü CEO yeniden Türkiye’ye geliyor.

Changpeng Zhao’nun, yeniden Türkiye’ye gelme sebebi ise nisan ayında gerçekleşecek IstanBlock 2020 etkinliğinde yer alacak olması. Türkiye pazarını çok yakından takip eden Changpeng Zhao, önceki ziyaretinin ardından Binance platformuna Türk Lirası desteği de getirmişti. Kripto para sektörünün tanınan isimlerinden Zhao’nun yeniden Türkiye’ye gelecek olması, kripto endüstrisinin ülkemizde hızla gelişim gösterdiğini bir kanıtı olabilir.

6-10 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek İstanbul Blockchain Haftasına katılım gösterecek tek ünlü kişi Changpeng Zhao değil. Zhao’nun yanısıra İstanBlock etkinliğinde, Bitcoin.com yönetim kurulu başkanı Roger Ver, NEO’nun kurucusu Da Hongfei, Celsius Network kurusucu Alex Mashinsky, Yahoo da mühenislik başkan yardımcısı DP Suresh, Bybit’in kurucusu ve CEO’su Ben Zhou’da yer alacak. Etkinliğe dair yeni detaylar elde ettikçe sitemizde yayınlamaya devam edeceğiz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Ramazan BOZKURT hakkında :

Merhabalar Ben Ramazan Bozkurt. Uzun süredir Finans alanında çalışmalar yürütüyorum. Bu süreçte uzmanlık alanımı kripto paralar ve blockchain teknolojisine yönelttim. Öğrenmeyi ve öğrenirken paylaşmayı seviyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?