Chainlink (LINK) İncelemesi: 25 Dolar İçin Hiçbir Engel Yok!

Gün içerisinde Chainlink fiyatı oldukça hızlı bir sıçrama yaşadı. Bu sıçramanın bir özelliği ise yeni bir yükseliş kanalının ortaya çıkması diyebiliriz. Bu kanalın oluşması ve direnç seviyesi olan 18 doları aşması demek, 25 dolar seviyelerinin çok uzak bir ihtimal olmadığı anlamına gelebilir. Ancak bu sıçramaların, fırtınandan önceki sessizlik diyebileceğimiz ufak geri çekilmeler yaşayabilmesi de muhtemel, bu nedenle yatırımcıların dikkatli olmasında fayda var.

LINK Aralık ayının sonunda ciddi bir düşüş yaşamış ve neredeyse 8 dolar bandına inmişti. Fakat hızlı bir toparlanma yaşadı ve toplamda bu güne gelene kadar %110’u aşkın bir değer kazandı. Grafiğin incelemesi yapıldığında 18 dolar direnç seviyesine ciddi bir yaklaşma söz konusu ve bu seviyenin kırılmasını hedefliyor.

Bu kırılma için gün içinde güzel bir trend yakaladı ve devam ettirdi. Geçtiğimiz gün Bitcoin’deki anlık düşüşün etkisiyle sarsılsa da şuan ciddi toparlanmış görünüyor. Önündeki bu 18 dolarlık direnç seviyesini kırması bekleniyor ki bu kırılma sonrasında zorlanmayacağı 22 dolar ve 25 dolar seviyelerine hızlı bir sıçrama beklenebilir. Direnç seviyesinin bir sonraki değerleri neredeyse yok denecek kadar az. Bu da hızlı bir yükselişin önünde bir engel olmadığını düşündürüyor. Şuan LINK 16.44 dolardan işlem görüyor.

“Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.”

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.