Chainlink (LINK) Fiyatında Kritik Seviyeler Neler?

0

Chainlink, son iki haftadır bir yükseliş trendi içinde işlem görüyor, ancak %10’luk önemli bir düzeltmenin eşiğinde olabilir. Bununla birlikte, LINK boğalarının kısa vadede kontrolü elinde tutabileceğini söyleyebiliriz. Detaylar haberimizde.

4 saatlik grafikte, Chainlink, iki paralel trend çizgisi ile bir yükselen paralel kanal modeli oluşturdu. Kanalın alt sınırı, yazım sırasında 32 dolar olarak belirlenmiştir.

32 dolar’ın altındaki bir kırılma, Chainlink fiyatını hızla 30.5 dolar’a ve sonrasında 28.8 dolar’a düşürebilir. Bu fiyat hedefi esasında, paralel kanalın yüksekliği ölçülerek hesaplanıyor. Bununla birlikte, boğalar bu kritik destek seviyesini koruyabildikleri sürece kısa vadede kontrolü ellerinde tutabilirler.

Önemli bir gösterge olan In/Out of the Money Around Price (IOMAP) grafiği de destek ve direnç seviyeleri hakkında önemli veriler sunuyor. Buna göre, 2.890 adresin 12 milyon LINK satın aldığı 32.20 dolar ile 32.68 dolar arasında yalnızca bir önemli direnç seviyesi olduğunu söyleyebiliriz. Bu alanın üzerindeki bir kırılma, Chainlink fiyatını, uzun vadede 34.4 dolar ve 36.4 dolar’lık desenin orta trend çizgisine hızlı bir şekilde yönlendirebilir.

IOMAP modeli ayrıca, her iki hedefe de denk gelen 28.3 ila 30.2 dolar arasında büyük bir alıcı yoğunluğu olduğunu gösterdiğinden, yukarıda bahsettiğimiz düşüş açısından güven veriyor. Bu alan çok fazla satış baskısını engelleyecektir, bu nedenle bir düzeltme büyük olasılıkla daha derine ilerlemeyecektir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın