Chainlink (LINK) Fiyat Tahmini: Sinyaller Yeni Bir Sıçramayı Gösteriyor

Chainlink (LINK)

Uzun sayılacak bir süredir yüksek volatilite etkisi altında hareket eden LINK, bu etkisini hala sürdürüyor. Bir süredir 26,4 dolar desteğinde tutunan varlık bu seviyenin üzerinde sert dalgalanmalar görüyor. Dipler ve zirvelerin bolca görüldüğü hareketi son olarak 29,46 dolar desteğinin üzerine çıktı.

Hafta içinde 28,13 dolar direnç noktasında zorlu bir süreç gördükten sonra bir sıçrama yakaladı. Bu sıçrama 30,18 dolar direncine takıldı fakat LINK artışının devamını istiyor. Bu durum bir miktar geri çekilmeye dönüşse de teknikler oldukça iyimser. Şu an LINK 30,2 dolar desteğini kazanmayı hedefliyor. Varlık için teknik göstergeler alım bölgesine hareket eden Stok. RSI verileri MACD sinyallerindeki olumlu yükseliş yeni bir sıçrama olasılığını getirecektir.

Kaynak: Tradingview

30,2 doları destek kabul ederse LINK için 1,618 uzatma seviyesine doğru hareket daha güçlü desteklenecektir. Ancak 25 günlük hareketli ortalamasının üzerine (30,64$) çıkması süreci hızlandıracaktır. Varlık desteğini doğrulayabilirse 31,25 doların kırılması yeni bir trend oluşumunda etkili olacak seviyedir.  Son olarak düşme riski ret sonrası varlığı 28,3 dolar desteğinin altına iterse 26,1 dolara kadar sürecektir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.