Eylül 12, 2023

CEO’dan Bitcoin İçin Şok Tahmin: Bu Tarihlerde Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde!


Son güncellenme : 12.09.2023 - 16:45

Yatırım platformu eToro’nun CEO’su, Bitcoin ‘in (BTC) son fiyat düşüşüne rağmen hala 100.000 doların üzerinde patlama yolunda olduğuna inanıyor.

Kripto trader’ı Scott Melker ile yaptığı yeni bir röportajda Yoni Assia, BTC’nin muhtemelen yıl sonuna doğru yükseliş ivmesi kazanmaya başlayacağını söylüyor.

EToro yöneticisine göre, Bitcoin 2024’ün sonuna kadar muhtemelen tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak.

 2024’ün sonunda ralliler görmeye başladığınızda ve yavaş yavaş 50.000 dolara ve ardından 40.000 dolara, sonra 70.000 dolara giden bir şey görmeye başlarsınız… Ancak tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştığında, ki bu muhtemelen önümüzdeki yılın sonunda bir yerde, ancak tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştığında… işte o zaman perakende yatırımcılar geri döner.”

Assia ayrıca Bitcoin’in yarılanma döngülerine de bakıyor. eToro CEO’su, BTC’nin yarılanmadan bir yıl sonra güçlü dalgalanmalara tanık olma eğiliminde olduğunu ve mevcut döngünün farklı olmaması gerektiğini söylüyor.

“Teorik olarak, boğa koşusu aslında 2025’te olmalı. Tıpkı 2021, 2017 ve 2013’te olduğu gibi. Döngü bu. Çok ünlü bir söz vardır: ‘Tarih tekerrür etmez, ama kesinlikle kafiyelidir’. Yani 2025’te bir ralli görmezsek şaşırırım. Eğer 2025’in sonunda BTC’yi en az 100.000 doların üzerinde görmezsek çok şaşırırım.”

BTC madencilerinin ödüllerini yarıya indiren Bitcoin yarılanmasının Nisan 2024’te gerçekleşmesi planlanıyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu haber yazıldığı sırada Bitcoin 25.145 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?