Şubat 8, 2023

CEO SHIB ve DOGE’u Eleştirdi: “Tamamen Saçmalık!”


Solidity.io CEO’su Alex McCurry paylaştığı tweet’te Shiba Inu ve Dogecoin’i sert bir dille eleştirdi.

Blockchain geliştirme firması Solidity.io’nun kurucusu Alex McCurry 8 Şubat’ta Twitter’da Shiba Inu, Dogecoin ve köpeklerden esinlenen diğer kripto paraları “çöp” olarak nitelendirdi.

McCurry’nin açıklamaları, yenilikleriyle popülerlik kazanan ancak birçok uzman tarafından gerçek bir değerden yoksun oldukları ve spekülasyon ve hızlı kar için kullanıldıkları için eleştirilen meme coin‘lerin istikrarı ve güvenilirliği konusunda artan endişelerin ortasında geldi.

Shiba Inu ve Dogecoin’i Eleştirileri Büyüyor

Koinfinans.com olarak bildirildiğimiz üzere Bigger Entertainment CEO’su Steven Cooper, Shiba Inu’yu piramit şeması olarak tanımladı.

Cooper bir zamanlar Shiba Inu’ya yoğun bir şekilde dahil olmuştu, ancak geliştiricilerle kavga ettikten sonra topluluktan ayrıldı. Şimdi, tekrar dahil olmak gibi bir arzusu yok. Hatta kendisine ve şirketine karşı yürütülen bir karalama kampanyasının kurbanı olduğunu iddia ediyor.

Kaynak : U.Today

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?