Şubat 9, 2020

CEO Changpeng Zhao, Takipçilerinden Bitcoin Fiyat Tahmini Yapmalarını İstedi

Bitcoin fiyatı, halving’e az bir zaman kalmışken 10.000 dolar seviyesini aşmayı başardı. Kripto para topluluğu da yeni bir rekorun, birçok kişinin beklediğinden daha erken gelebileceğini düşünmeye başladı. Bir sonraki ralli sırasında bir numaralı kripto para biriminin, ne kadar yükseğe ulaşabileceğini tahmin etmek oldukça zor.

Kripto para sektörünün tanınan ismi, Malta merkezli kripto borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, Twitter’da takipçilerinden, yaklaşan boğa koşusunun Bitcoin’i, hangi fiyata ulaştıracağını tahmin etmelerini istedi. “BTC için bir sonraki ATH’nin (all time high) ne olacağını tahmin ediyor musunuz?” sorusuna, takipçilerinden pekçok yanıt geldi. Paylaşılan tweet, Twitter’daki kripto topluluğunun görüşlerini öğrenmek için büyük bir fırsat haline geldi.

Yine Twitter’ın popüler isimlerinden uzman Michael van de Poppe’de kendi görüşünü paylaştı ve 225.000-300.000 dolar tahmini dile getirdi.

Tweet’e yanıt veren bazı insanlar, Bitcoin’in şimdiye kadar görülen en yüksek fiyat olan 20.000 dolara bile ulaşamayacağını düşünüyor. Peki sizce Bitcoin önümüzdeki dönemlerde yeni bir rekor kırabilir mi? Bitcoin’in ulaşabileceği en yüksek seviye nedir? Siz de aşağıda, bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.