Mart 14, 2023

CEO Altcoin Tercihini Açıkladı: Yükseliş An Meselesi!

Real Vision CEO’su Raoul Pal, piyasalarda bir ay süren düzeltmenin ardından Ethereum (ETH) fiyatı için yükseliş hissiyatı hakkında yorum yaptı.

Eski Goldman Sachs yöneticisi, yeni bir strateji oturumunda ETH’nin yukarı yönlü büyük bir koşu için zemin hazırlıyor olabileceğini düşünüyor.

Ben gerçekten yükselişe geçtim. Grafiğe bakıyorum. Grafik harika görünüyor. Sanki bir ay süren güzel bir düzeltme yaşamışız gibi hissediyorum. ETH grafiğine bakıyorum ama herhangi bir grafiği kullanabilirsiniz. Ne olduğunu bilmiyorum ama bunu tetikleyecek bir şey var. Daha sonra düşük seviyeden önceki tüm diğer yükselişlere ve ardından 2003-04’teki Amazon gibi şeylere baktım. Tüm bu şeylere bakıyorum ve normalde her zaman insanların beklediğinden daha yüksek ve daha hızlı gidiyor. Ve sonra düzeliyor.

Raoul Pal, Ethereum’un yükselişe geçmesi için 2.000 ila 3.000 dolar arasında bir fiyat hedefi belirledi. Bununla birlikte, ETH kullanıldığında yakıldığı ve daha kıt hale geldiği için daha da yükselebileceğini düşünüyor.

2.000 ila 3.000 dolar arasında herhangi bir yerde olabilir. Buna böyle diyelim. Daha da yüksek olabilir. Bilemiyorum. Çünkü ETH’de çok fazla mekanik var ve bu da yanma nedeniyle çok orantısız. Ağa ne kadar çok insan gelirse, ETH o kadar az olur. Bence bu ETH için bir sorun haline gelebilir ama ETH’ye çok fazla yukarı yönlü oynaklık kazandıracak.

Pal, Ehtereum’un beklenmedik bir V şeklinde toparlanmaya gidebileceğini söylüyor.

V şeklinde bir yükseliş riski var. Bence düşük fiyatlandırılan risk bu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?