Celsius CEO’su Bitcoin Hedefini Yineledi: Tahminimin Arkasındayım!

0

Kripto kredi platformu Celsius’un CEO’su Alex Mashinsky, Bitcoin’in 2021’de 140.000-160.000 dolar aralığında bir fiyata ulaşacağı yönündeki tahminin arkasında olduğunu yineledi.

Yahoo Finance’e verdiği yeni bir röportajda Mashinsky, Bitcoin’in ana amacını başka bir özel yardımcı programdan ziyade bir değer deposu olarak gördüğünü söyledi.

“Bitcoin’in hatta kripto paraların ana kullanım alanı nedir? Değer saklama aracı olmaları. Dolar ise bunun tam tersi. Dolar iyi bir ödeme aracıdır. Stablecoin’ler gibi de birçok iyi ödeme aracı olan kripto paralar var. Dolayısıyla ben, iyi bir değer saklama aracı olan bir varlığı, pencere temizlemek ya da kahve almak için kullanmasam da olur. Çünkü o sadece değer saklama için iyi olan bir varlık. Bu yüzde değer saklama için kullanılmalı.” 

Bununla birlikte Celsius CEO’su, BTC’nin mevcut fiyatlarının çok üzerinde olmayan belirli bir aralığı kırdığında, tüm zamanların en yüksek seviyelerine kadar zorlu dirençlerle karşılaşmayacağını söylüyor. Mashinsky ayrıca, BTC’nin yıl sonuna kadar 38.300 dolar’lık mevcut fiyata göre %265’lik bir ralli gerçekleştirip 140.000 dolar’ın üzerine çıkacağını iddia ediyor:

“Bence burada 40.000 ila 45.000 dolar seviyelerinde bir miktar dirençle karşılaşıyoruz ve bunun üzerinde çok fazla direnç yok, bu yüzden burada konsolide edip yeni zirvelere çıkacağımızı düşünüyorum. Bu yıl Bitcoin’i 140.000 ila 160.000 dolar arasında bir yerde göreceğimize ilişkin tahminimin arkasındayım.”

İlgili Haber  Celsius Network CEO'su: Bitcoin Bu Engeli Aştıktan Sonra 140.000 Doları Geçecek

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın