Eylül 13, 2019

Çekiliş Sonuçları Açıklandı!

Çekiliş Sonuçları

Sevgili okurlarımız merhaba,

Siz değerli okuyucularımızın haberlerimize göstermiş olduğu ilgiye cevap verebilmek adına bir çekiliş gerçekleştirmiştik. Bu çekiliş sonucunda da şanslı beş kişiye 100 TL’lik Bitcoin armağanı vaad etmiştik. Çekilişimiz sonuçlandı. Kazanan arkadaşları tebrik ederiz.

Kazanan kişiler, 5 asil ve 5 yedek kişiden oluşuyor. Her asil kazananın kendi yedeği vardır. Asil üye, açıklanan tarih içersinde gerekli bilgileri yollamaz veya hediyeyi kabul etmek istemezse, hak yedek üyeye geçecektir. Kazanan kişiler Twitter isimleri ile adlandırılmıştır.

1. Asil Kazanan: @la_ssk

1. Yedek kazanan: @criptogezgin

2. Asil Kazanan: @metetroloji

2. Yedek Kazanan: @melihu761

3. Asil Kazanan: @Furkan5454495

3. Yedek Kazanan: @Umutheves

4. Asil kazanan: @Saladinbakar

4. Yedek kazanan: @hemsinkizii

5. Asil kazanan: @melikciftcii

5. Yedek kazanan: @dygbasar2101

Kazanan okuyucularımıza Twitter veya Instagram’dan direkt mesaj yoluyla ulaşacağız. Attığımız mesajlara 24 saat içinde cevap gelmezse, o asilin yedeği ile irtibata geçilecektir.

Çekiliş sonuçlarının belirlenme aşamasına, çekilişte belirtilen bütün kuralları yerine getiren okuyucular dahil olmuştur. Bazi okuyucularımız kuralları tam olarak yerine getirmediği için bu aşamaya katılamamıştır. Çekiliş sonucu bütün okuyuculara hayırlı olsun, gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?