Çekiliş Sonuçları Açıklandı!

0

Çekiliş Sonuçları

Sevgili okurlarımız merhaba,

Siz değerli okuyucularımızın haberlerimize göstermiş olduğu ilgiye cevap verebilmek adına bir çekiliş gerçekleştirmiştik. Bu çekiliş sonucunda da şanslı beş kişiye 100 TL’lik Bitcoin armağanı vaad etmiştik. Çekilişimiz sonuçlandı. Kazanan arkadaşları tebrik ederiz.

Kazanan kişiler, 5 asil ve 5 yedek kişiden oluşuyor. Her asil kazananın kendi yedeği vardır. Asil üye, açıklanan tarih içersinde gerekli bilgileri yollamaz veya hediyeyi kabul etmek istemezse, hak yedek üyeye geçecektir. Kazanan kişiler Twitter isimleri ile adlandırılmıştır.

1. Asil Kazanan: @la_ssk

1. Yedek kazanan: @criptogezgin

2. Asil Kazanan: @metetroloji

2. Yedek Kazanan: @melihu761

3. Asil Kazanan: @Furkan5454495

3. Yedek Kazanan: @Umutheves

4. Asil kazanan: @Saladinbakar

4. Yedek kazanan: @hemsinkizii

5. Asil kazanan: @melikciftcii

5. Yedek kazanan: @dygbasar2101

Kazanan okuyucularımıza Twitter veya Instagram’dan direkt mesaj yoluyla ulaşacağız. Attığımız mesajlara 24 saat içinde cevap gelmezse, o asilin yedeği ile irtibata geçilecektir.

Çekiliş sonuçlarının belirlenme aşamasına, çekilişte belirtilen bütün kuralları yerine getiren okuyucular dahil olmuştur. Bazi okuyucularımız kuralları tam olarak yerine getirmediği için bu aşamaya katılamamıştır. Çekiliş sonucu bütün okuyuculara hayırlı olsun, gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın