Eylül 5, 2023

Casio’dan G-Shock NFT Hamlesi: O Altcoin ile İş Birliği Yapacaklar!


Polygon, son 24 saat içinde %5’e varan bir yükselişle 0,5554 dolardan işlem görüyor. Mevcut görünüm, yedi günlük gidişatı doğru perspektife yerleştirildiğinde MATIC’in bir sıçrama tahtası üzerinde olduğunu da gösteriyor.

Polygon fiyatındaki yükselişin en önemli nedeni Casio ile yapılan yeni ortaklık oldu. Casio ile yapılan ortaklık sonucunda ikononik saat modeli G-Shock için NFT projesi gerçekleştirilecek. “Creator pass” olarak adlandırılan bu proje, Discord kanalına özel erişim gibi birçok farklı detay barındırıyor.

Anlaşmaya göre, kullanıcıların 23 Eylül’den itibaren talep etmeye başlayabilecekleri yaklaşık 15.000 NFT tabanlı G-Shock NFT creator pass olacak. G-Shock NFT kartları için farklı dağıtım aşamaları olacak ve şirketin Casio ID’sine sahip Casio müşterileri 23-26 Eylül tarihleri arasında ön dağıtım aşamasının bir parçası olabilirken, genel halk 26-29 Eylül tarihleri arasında NFT dağıtım aşamasına katılabilir.

Casio’nun belirttiği gibi, G-Shock NFT geçişlerinin arkasındaki temel hedef basitlik ve kapsayıcılık, Polygon ağının seçilmesindeki ana neden oldu.

Polygon, büyüyen ekosistemi sayesinde yakın gelecekte daha fazla yükselişe hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl Polygon, NFT katılım geçişlerini başlatmak için daha geniş Web3.0 ekosistemine giren daha fazla kurum tarafından benimsendi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere ağdaki gelişim ve büyüme ise yerel token MATIC fiyatında da olumlu bir etki bırakacak gibi görünüyor. Beklentiler altcoin fiyatının yukarı yönlü hareket etmesi yönünde.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?