Aralık 2, 2023

Çarpıcı XRP Analizi: Egrag Crypto’dan %1500’lük Yükseliş Tahmini Geldi!

Kripto para piyasalarındaki hareketlilik, Ripple’ın XRP token’ını 2023 yılında dikkat çekici bir performans sergilemeye yönlendirdi. Yıl başından itibaren gösterdiği %80’in üzerindeki artış, ABD mahkemesinin Ripple’a yönelik olumlu bir karar almasıyla daha da ivme kazandı.

ABD mahkemesi, Ripple’ın perakende müşterilere XRP satışının menkul kıymetler yasalarını ihlal etmediğine hükmetti. Bu karar, Ripple’ın gelecekteki işlemlerini ve benimsenme sürecini olumlu etkiledi. Mahkeme kararının ardından, altcoin fiyatında gözle görülür bir yükseliş yaşandı.

Ancak, birçok kripto para analisti, Ripple’ın XRP token’ının hala tam potansiyelini göstermediğini düşünüyor. Şu anki fiyat artışının, gelecekteki büyüme potansiyelini yansıtmadığına inanan uzmanlar, XRP’nin değerinin hala artabileceğine işaret ediyor.

Kripto para analisti EGRAG CRYPTO, Ripple XRP’nin önünde hala büyük bir potansiyel olduğunu belirtiyor. Analiste göre, altcoin, mevcut gidişata bağlı olarak yakın bir gelecekte 10 dolara ulaşabilir. Ancak, bu sadece ilk senaryo, diğer bir senaryoya göre XRP 50 doların üzerine çıkabilir.

XRP Analizinin Detayları

EGRAG CRYPTO XRP’nin gelecekteki performansını değerlendirmek için tarihsel verilere dayanarak bir analiz sunuyor. Dijital varlık yalnızca iki kez art arda üç aylık yeşil mum dizisi oluşturdu. İlk örnek 2015’in sonlarında ve 2016’nın başlarında meydana geldi ve bu XRP fiyatındaki %43,57’lik artışla aynı zamana denk geldi. Bunu 12 aylık bir konsolidasyon dönemi izledi ve ardından XRP %8.000 oranında şaşırtıcı bir artış gösterdi.

XRP fiyat grafiği

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere üç mum modelinin ikinci örneği 2017 sonlarında ortaya çıktı ve %1.506’lık bir ralliyi tetikledi. Bunu yine yalnızca beş ay süren daha kısa bir konsolidasyon aşaması izledi.

Analist XRP’nin art arda üç yeşil mum daha görmek üzere olduğuna inanıyor. EGRAG bu tahmini yaparken üçüncü yeşil mumun 17 saat içinde oluşacağını söylemişti. Beklenildiği gibi XRP Kasım ayını da yeşil renkte kapattı. Ancak EGRAG CRYPTO’nun fiyat hedefine ulaşıp ulaşamayacağını zaman gösterecek.

Her iki senaryoda da EGRAG, XRP’nin yeni zirvelere ulaşma potansiyeline inanıyor. Ancak, bu tahminler olayların nasıl gelişeceğine ve altcoin piyasasındaki genel koşullara bağlı olarak değişebilir. Yatırımcılar, bu analizi dikkate alarak kendi risk profillerine uygun kararlar vermeli ve piyasa koşullarını yakından takip etmelidirler.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : TimesTabloid
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

  • Özer Özdemir

    Xrp nin şu anki fiyatı bile yüksek geliyor yatırımcıya. Yeni yatırımcı gelip de benimserse belki 3 $ ı görür. Hasılı % 1500 çok fazla abartmış.

    Cevap Yazın