Cardano’dan (ADA) Yeni ATH Geldi! Peter Brandt, Yükselişin 2.26 Dolar’a Ulaşacağını Öngörüyor!

Cardano ağının yerel kripto para birimi ADA, CoinMarketCap platformu tarafından paylaşılan verilere göre birkaç saat önce yüzde 17 artışla 2.18 dolar’a ulaşarak yeni bir tarihi zirve kaydetti. Bunun yanında, trader Peter Brandt, ADA’nın yükselmeye devam edeceğini ve 2.26 dolar seviyesine ulaşacağını gösteren bir grafik paylaştı. Detaylar haberimizde.

Kripto piyasasındaki genel satışlara ve özellikle de Bitcoin’in Elon Musk’ın açıklamasından sonra 50.000 dolar seviyesinin altına düşmesinde sonra, ADA tüm zamanların en yüksek seviyesi 2.18 dolar’a yükseldi.

Bu haftanın başında ise, Cardano Vakfı, Elon Musk çevresel sorunları ele aldıktan sonra Tesla’nın ADA’yı kucaklaması için bir hareket başlattı. Bu, yükselişi tetikleyen bir gelişme olarak değerlendirilebilir.

[irp posts=”26786″ name=”Cardano Vakfı, ADA’nın Tesla için Mükemmel Bir Eşleşme Olduğunu Söyledi! Cardano Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı!”]

Bunların yanında bilgili bir emtia trader’ı olan Peter Brandt paylaştığı bir Cardano grafiğinde, kripto piyasası da dahil olmak üzere işlem yaptığı tüm piyasalarda hedeflenen “ballpark” modelinin nasıl olduğunu açıkladı. Örnek olarak, ADA/USD çiftini gösterdi ve beşinci en büyük kripto paranın 2.26 dolara ulaşmasını beklediğini bildirdi:

“İşte tüm piyasalarda hedeflediğim “ballpark”. Kırılmadan yukarı doğru yansıtılan bir desenin yüksekliği. Yatay desenlerle her zaman en iyi sonucu verir. Desen genişliği, temel fiyat hedefinin %15’inden az olduğunda 2X ölçüm olmalıdır.”

Efsanevi trader, ticaret stratejilerinden bazılarını, çok istekli olmasa da ortaya çıkarmış oldu. Bu paylaşımla özellikle Fibonacci uzatma seviyelerini kullanmadığını ortaya çıkardı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.