Cardano’da (ADA) Yükseliş için Neler Gerekiyor? İşte Ünlü Analistin Yorumu

0

Kripto para dünyasının tanınan analistlerinden Benjamin Cowen, yakın zamanda Cardano (ADA) hakkında bir analiz paylaştı. Analiste göre Cardano (ADA) yeni bir zirveye çıkış için potansiyel taşımaya devam ediyor. İşte dikkat edilmesi gereken seviyeler.

561.000’den fazla takipçili YouTube hesabında yeni bir paylaşım yapan Cowen, ADA’nın 2020’nin en düşük seviyesi olan 0.02 dolardan 2.5 dolara çıktıktan sonra piyasada yatay bir hareket beklediğini belirtti. Cardano’nun bu yazıyı hazırladığımız zamanda 2.28 dolardan işlem gördüğünü de hatırlatalım.

“Bu, böylesi çılgın bir yükselişten sonra ADA’da olacağını tahmin ettiğimiz türden bir şeydi. Bu döngünün daha da uzun süreceği fikri, uzun bir konsolidasyon aşaması olmasını anlamlı kılıyor. 0.02 dolardan 2.00 dolara yükselip, daha sonra 2.00 doların tutulabileceğini piyasayı kanıtlamadan daha yüksek seviyelere devam edemezsiniz.”

Bir sonraki kırılmanın ne zaman başlayacağına gelince, Cowan Cardano’nun Kasım ortası ile Mart ortası arasında hareket etmesini bekliyor.

Ancak ADA başka bir ralliye başlamadan önce Cowen, Bitcoin’in (BTC) 20 haftalık hareketli ortalamada çizgiyi korumaya devam etmesi gerektiğini vurguluyor. Kasım ayının Cardano’nun patlak verdiği ay olabileceğini düşünüyor.

“Geçen yıl olanlara bakarsanız, ADA Kasım ayının ortasından sonuna kadar boğa piyasası destek bandından ayrıldı… Bu nedenle, Bitcoin’in 20 haftalık hareketli ortalamasını koruyabilirse, o zaman belki Kasım ortası, en erken bir ralli görebileceğimiz zaman olacaktır.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın