Mart 16, 2023

Cardano Verileri Geldi: 31 Mart 2023’te Bu Fiyat Mümkün!


Cardano (ADA) son zamanlarda 0,30 dolara ulaşana kadar güçlü bir destek bulmakta zorlanıyordu. Daha sonrasında boğalar başarılı bir şekilde yeniden ivme kazanmayı başardı. Bu hafta fiyat hızla arttı ve sonunda 0,35 dolarlık direnç noktasına ulaştı.

Artan güçle birlikte ADA fiyatı yükselişe geçti ve bu haftanın ilerleyen günlerinde ve ay sonuna doğru yükselişe geçerek yatırımcıların kripto paranın gelecekteki fiyatını tahmin etmek için alternatif yöntemlere yönelmesine neden olabilir.

PricePredictions’ın makine öğrenimi algoritmasına göre Cardano fiyatı 31 Mart 2023 tarihinde 0,3022 dolar olarak işlem görebilir.

CoinMarketCap üyeleri tarafından kullanılan 1.229 oy kullanılan tahminine göre ortalama 0,3861 dolar fiyatına ulaşacağını tahmin ediyor. Topluluğun tahminlerinin gerçekleşmesi halinde bu, mevcut fiyatına göre %17,71 veya +0,05809 dolarlık bir artış anlamına gelecektir.

Cardano fiyat tahmini

Cardano Teknik Analizi

TradingView’deki bir günlük göstergelerdeki teknik analizler duyarlılığı oldukça karmaşık gösteriyor. Veriler 13’te ‘satış’a işaret ediyor. Bu, hareketli ortalamaların (MA) 13’te ‘güçlü satış’ alanında asılı kalmasının bir sonucuyken, osilatörler 2’de ‘al’a işaret ediyor.

ADA fiyat tahmini

Şu anda Cardano fiyatı 0.3265 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %1,15’lik bir düşüş kaydetti. Bununla birlikte, son grafiklerin de gösterdiği gibi, geçen hafta ADA %1,83 artış gösterdi.

Analist Ali Martinez 16 Mart’ta Cardano ağında 100.000 doları aşan büyük ADA işlemlerinin hacminin arttığına dikkat çekti.

Bu eğilim, kurumsal yatırımcıların ve ADA balinalarının artan katılımını gösteriyor ve yatırım stratejilerine ışık tutuyor.

Cardano için diğer yükseliş faktörleri arasında, ağdaki kilitli toplam değerin (TVL) bu yıl önemli bir büyüme yaşadığı gerçeği yer alıyor. Özellikle, TVL 2023’ün başından bu yana ayda %20 artarak toplam 358 milyon ADA’ya ulaştı. Eğer bu eğilim yükselişte kalmaya devam ederken bir yıl içerisinde 1 milyar ADA’ya ulaşabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Finbold

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?