Mayıs 22, 2024

Cardano ve Avalanche Yatırımcıları Meme Coin MoonBag’i İnceliyor


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre kripto topluluklarında yaygın olarak kullanılan ‘HODL’ ve ‘to the moon’ gibi popüler terimleri biliyor musunuz? Her meme coin meraklısı ve kripto uzmanı bu terimlere aşinadır ve bunları sayısız kez kullanmıştır. Bununla birlikte, her meme ve altcoin sevgili yaşam için tutunmaya değmez. Cardano (ADA) ve Avalanche (AVAX) sorunlarla uğraşırken, uygun bir alternatif aramak çok önemli olabileceği iddia ediliyor.

İçerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan MoonBag coin, başarılı olabilecek mi merak ediliyor. Geleceği belirsiz olan MoonBag ön satışı başladı MBAG coin etkili olabilecek mi merak ediliyor.

Cardano Vakfı Ortaklığını Açıklamasına Rağmen ADA Zarar Ediyor

Cardano Digest’e göre, Cardano Vakfı ünlü Dubai Blockchain Merkezi ile stratejik bir ortaklık kurdu. Merkez, Cardano’nun blok zinciri teknolojisi üzerine özel eğitim seminerleri düzenleyecek.

Ortaklık Cardano geliştiricilerinin performansını artıracak. Ancak, ADA’nın fiyatı için herhangi bir fayda sağlamadı. Cardano Digest’ten gelen haberlerin ardından ADA’nın fiyatı %5,62 oranında düştü. Fiyat düşüşü, yatırımcıları Cardano’dan nakit çekmeye ve uygun bir yedek aramaya zorluyor.

OKX Wallet Kampanyasını Duyurduktan Sonra Avalanche Mücadele Etmeye Devam Ediyor

AVAX ile ilgili son haberlerde OKX Wallet, Web3 Avalanche Süper Sezonunun başladığını duyurdu. Kampanyanın bir parçası olarak, kullanıcılar binlerce dolar değerindeki ödüllerin tadını çıkarmak için Avalanche Network’teki DApp’leri keşfedebilirler.

Kampanya başlangıcı AVAX’ın fiyatının düşmesini engelleyemedi. Kampanyanın duyurulmasının ardından Avalanche’ın yerel tokenı %6,12 oranında değer kaybetti. Yatırımcılar Cardano ve Avalanche’ın yerini alacak seçenekler ararken, kripto dünyasının kahramanı olarak yeni bir rakip ortaya çıktı.

MoonBag Coin Etkili Oyuncu Olabilecek mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan MoonBag kriptosu, memlerden ve eğlenceyi seven insanlardan oluşan bir topluluk yaratmayı amaçlayan Ethereum tabanlı bir mem kripto parası olmak istiyor. Geleceği belirsiz olan MoonBag ön satışı, insanların herkesin birbirine yardım edeceği ve destekleyeceği bu topluluğa katılmaları sağlayabileceği iddia ediliyor. Şu anda MoonBag ön satışı ilk aşamasındadır ve her bir MBAG coin 0,00005$’a satıldığı iddia ediliyor. Geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan MoonBag ön satışı şimdiden 100.000 doların üzerinde para topladı ve bu rakamın artması beklendiği iddia ediliyor. Ön satış sırasında toplanan tüm fonların %20’si likiditeye ayrılacak ve daha sonra geri alım ve yakma etkinlikleri için kullanılacağı iddia ediliyor. Fakat kesin değildir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Ekibine göre ön satış sırasında stake etmeye başlayabilir ve resmi lansmandan sonra ödüllerinizi nakde çevrilebileceği iddia ediliyor. Temelinde Ethereum bulunan geleceği belirsiz MoonBag coin, birlikte çalışabilirliğin ve ışıktan daha hızlı bir ölçeklendirme hızının keyfini çıkarabileceği iddia ediliyor.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre kripto para yoluyla para kazanmak, kendi payına düşen zorluklarla birlikte gelir ve yeterince dikkatli olmazsanız sorunlara yol açabilir.  MoonBag coin geleceği başarılı olabilecek mi bilinmiyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Site: https://moonbag.org/

Telegram: “https://t.me/moonbag_official

Twitter: https://twitter.com/moonbag_org

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : MoonBag
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?