Haziran 11, 2024

Cardano ve Aptos Yatırımcıları Potansiyel Kazanç İçin Meme Coin Projesini Araştırıyor!


Son güncellenme : 11.06.2024 - 21:53

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Cardano ve Aptos gibi en iyi altcoinler şu anda fiyat düşüşleri yaşıyor, geleceği belirsiz olan Raboo’yu ($RABT) kripto para piyasasında etkili olabilecek mi merak ediliyor. Şu anda ön satışın 4. aşamasında olan tokenın, ön satışı sonrası artış yaşayabileceği aktarılıyor.

Ekibine göre elinde $RABT token bulunduran 2.500’den fazla yatırımcı ile Raboo, borsalara çıkış yaptığında kazanç sağlayabileceği aktarılıyor.

Cardano, piyasadaki geri çekilmenin ortasında 0,433$’lık kilit desteğe dokundu

Bir kripto veri izleme platformu olan CoinMarketCap’e göre, Cardano haftalar süren istikrarlı düşüşler yaşadı ve fiyat Ekim 2023’ün sonlarından bu yana ilk kez önemli bir destek seviyesi olan 0,433 dolara dokundu. Uzmanlar Cardano’nun düşüşünü, geçtiğimiz hafta geri çekilen Bitcoin’in başını çektiği genel bir piyasa gerilemesine bağladı.

Cardano şu anda 0,4421 dolardan işlem görüyor ve geçtiğimiz hafta içinde %2,30’luk bir düşüşe işaret ediyor. Bununla birlikte, bir kripto para piyasası analiz platformu olan IntoTheBlock Data tarafından yakın zamanda açıklanması nedeniyle uzmanlar ADA’nın geleceği konusunda olumlu olmaya devam ediyor. Rapora göre, 3,47 milyar ADA tokenı 350.940 adres tarafından satın alındı ve bu da Cardano’ya yönelik yatırımcı ilgisinin arttığına ve yakında yükselişe geçebileceğine dair iyimserliğe işaret ediyor.

Aptos, güvenli web3 erişimi için dWallet’ın ZTP’lerini entegre ediyor, ancak APT fiyatı düşüyor

Aptos, Web3’ün yaygın olarak benimsenmesini teşvik eden ve gerçek dünyadaki kullanıcı sorunlarını çözmek için DApp’lerden oluşan bir ekosistemi güçlendiren bir Katman 1 blok zinciridir. Yakın zamanda Aptos, yeni DeFi, oyun uygulamaları ve geleneksel blok zinciri ağı arasında var olan boşluğu kapatmak için dWallet’ın Sıfır Güven Protokollerini (ZTP’ler) Aptos sistemine tanıtarak Web3’teki tüm varlıkları güvence altına alma konusunda iddialı bir vizyona sahip bir platform olan dWallet ile işbirliği yaptı.

Aptos ağına çığır açan entegrasyona rağmen APT, son zamanlarda yaşadığı düşüşten kurtulamadı. APT, geçtiğimiz haftadan bu yana %5,81’lik bir düşüşle 8,47$’dan işlem görürken, uzmanlar tokenin en iyi kripto para yatırımlarından biri olma potansiyelini henüz tam olarak gerçekleştiremediğine inanıyor.

Raboo ön satışı başarılı olacak mı? Gözler meme sektörü devriminde

İçerik göndericisine göre Cardano ve Aptos gerileme yaşarken, yatırımcılara ilgi çekici bir meme coin projesi olan Raboo ($RABT), kripto parasının geleceğini araştırıyor. Çeşitli kullanım alanlarına ve 62 milyar dolarlık meme sektörünü dönüştürmeye yönelik iddialı bir vizyona sahip bir meme coin projesi olan Raboo, kazanç sağlayabileceği aktarılıyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre Raboo ekosistemi, meme kültürünün geniş dünyasıyla etkileşim kurmak için temel bir unsur olan yerel token $RABT etrafında inşa edilmiştir. Yatırımcılar bu tokenları ellerinde tutarak platformun ilerici fikirlere sahip topluluğuyla etkileşime geçebilecek, ödüllendirici etkinliklere katılabilecek ve memlerin sürekli gelişimini destekleyebileceği söyleniyor.

Aktarılana göre, $RABT’ın 1,8 milyarlık toplam arzı ve ön satışının 4. aşamasında olan token başına sadece 0,0048 dolardan satılabileceği iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre Aptos’un dWallet’ın güvenlik protokollerini yakın zamanda entegre etmesine rağmen, APT token’ı mücadele etmeye devam etti ve Cardano önemli destek seviyelerine ulaştı. Buna karşılık geleceği belirsiz olan Raboo ekosistemi, ilerici bir topluluğu güçlendirerek ve ödüllendirici faaliyetler sağlayarak 62 milyar dolarlık meme sektörünü dönüştürmeyi hedeflediği aktarılıyor.

Raboo (RABT) tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Telegram: https://t.me/RabootokenPortal

Twitter: https://twitter.com/Raboo_Official

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Raboo
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?