Aralık 11, 2022

Cardano Kurucusundan Ripple Açıklaması: Dava Ne Zaman Bitecek?

Cardano’nun arkasındaki şirket olan Input Output’un CEO’su Charles Hoskinson, YouTube’da yakın zamanda bir “bana her şeyi sor” oturumu düzenledi. Ünlü CEO söz konusu oturumda, Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu arasında iki yıldır süren hukuk savaşının 15 Aralık’ta sona erebileceğine dair “söylentiler” duyduğunu söyledi.

Hoskinson, yakından takip edilen davanın sonucunun sektör için “felaket” etkileri olabileceğini iddia ediyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere 2 Aralık’ta Ripple, SEC’in sanıkların özet karar talebine yaptığı itiraza düzeltilmiş yanıtını sundu. Bu, yüksek profilli davadaki son sunumuydu. Davacı ayrıca mahkemeden Ripple aleyhine karar vermesini istedi.

Ripple XRP davası ne zaman bitecek

Öte yandan, blockchain şirketi Chia Network’ün işletme müdürü Gene Hoffman, geçtiğimiz günlerde, SEC on yıllardır herhangi bir Bölüm 5 davasını kaybetmediği için hakimin SEC lehine karar vereceğini tahmin etti. Hoffman ayrıca blockchain girişimi LBRY’nin de yakın zamanda SEC’e karşı benzer bir davayı kaybettiğini hatırlattı.

Hoskinson’ın bu açıklaması, eski Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un davanın 2023’ün ilk yarısında çözüleceğini öngördüğü göz önüne alındığında, şüpheyle karşılanmalıdır.

Kripto para birimi sektörü için büyük etkileri olması beklenen hukuk savaşı, Aralık 2020’de başladı. SEC davası, XRP kripto para biriminin fiyatına büyük bir darbe indirdi. Sonuçların başta Ripple yatırımcıları olmak üzere bütün sektör tarafından merakla beklendiğini söyleyebiliriz.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?