Mart 24, 2023

Cardano için Al-Sat Seviyeleri Belirlendi: İşte Veriler!


IntoTheBlock verilerine göre Cardano (ADA) 0,35 dolar civarında güçlü bir destek seviyesi oluşturdu. Bu destek seviyesi, yakın bir gelecekte ADA için bir konsolidasyon noktası olarak hizmet edebilir. Geçtiğimiz 13 gün boyunca ADA sürekli olarak yukarı yönlü bir trend izleyerek daha fazla büyüme potansiyeline sahip olduğunu gösterdi.

Kripto para birimlerinin performansını analiz etmek için kullanılan bir metrik olan IntoTheBlock’un ITB göstergesi, token’ların satın alındığı ortalama maliyet hakkında bilgi sağlayarak trader’ların ve yatırımcıların bilinçli kararlar almasına yardımcı olmaktadır.

cardano analizleri

Gösterge, bir adresin “karda” veya “zararda” olup olmadığını belirlemek için bu ortalama maliyeti varlığın mevcut fiyatıyla karşılaştırır. Esasen, mevcut fiyat ortalama maliyetten yüksekse, adres kârlı kabul edilir. Öte yandan, cari fiyat ortalama maliyetten düşükse, adres kârsız olarak kabul edilir. ITB göstergesi +/- %15’lik bir varyasyona sahip kümelere odaklanmaktadır.

ITB göstergesinin analizleri ise Cardano fiyatı için 0,35 dolar eşiği önemli bir destek seviyesi olarak korudu ve varlık için potansiyel bir konsolidasyon aşamasını gösteriyor. Bir sonraki önemli seviye, 3,6 milyar satış hacmi ile 0,37 dolarlık direnç. Varlık için en büyük destek seviyesi 0,3 dolar eşiğinde yer alıyor.

Cardano’nun geçtiğimiz iki hafta boyunca istikrarlı bir şekilde yukarı yönlü seyretmesi de kripto para birimine olan güveni artırdı. ADA güç kazanmaya devam ettikçe ve ekosistemi genişledikçe, 0,35 dolar seviyesindeki güçlü destek, varlığın uzun vadeli istikrarı ve başarısı için çok önemli bir temel oluşturabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : U.Today

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?