Cardano Fiyat Tahmini: ADA Hedefinde 1.65 Dolar Var!

Cardano, 14 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.55 dolar’a ulaştı ve boğalar şu an daha fazlasını hedefliyor gibi görünüyor. Dijital varlık, fiyat grafiğinde oluşturduğu modelde önemli bir kırılmaya sahip olsa da, on-chain verilere göre ileride önemli bir direnç seviyesi ile karşı karşıya kalabilir. Detaylar haberimizde.

Cardano, 12 saatlik fiyat grafiğinde yatay bir çizgi ile çizilebilen yükselen bir üçgen modeli oluşturdu. Üçgen modelinin başlangıç çizgisinde oluşan yükseklik, fiyat hedefinin belirlenmesi açısından fikir veriyor. Buna göre modelin kırılmasının 1.65 dolar’lık bir fiyat hedefi var. Başlangıçta, ADA 1.55 dolar’a yükseldi ancak sonrasında önceki direnç çizgisini yeniden test etmek için düşüş yaşadı. Boğalar burada başarılı bir şekilde savunma yaptı ve şimdi 1.65 dolar’a doğru muazzam bir toparlanma hedefliyorlar.

In/Out of the Money Around Price (IOMAP) göstergesi ise, 69.000 adresin 2.2 milyardan fazla ADA coin satın aldığı 1.45 ila 1.46 dolar arasında yalnızca bir önemli direnç seviyesi olduğunu gösteriyor. Bu ​​fiyat hedefinin üzerindeki bir kırılma, Cardano’yu hızla 1.65 dolar’a çıkarabilir.

Ayrıca, Cardano’nun ağ büyümesi 13 Nisan’da önemli bir artış kaydetti ve son iki haftadır yükseliş eğiliminde. Bu, yatırımcıların şu anki yüksek fiyatlarla bile hala ADA satın almakla ve işlem yapmakla ilgilendiğini gösteriyor.

Ancak 2 günlük grafikte TD Sıralı göstergesinin henüz geçersiz kılınmamış bir satış sinyali sunduğunu belirtmekte fayda var. Bu sinyal, Cardano için satış baskısını artırıyor.

IOMAP modeli, en önemli destek alanının 202.000 adresin 3.67 milyar ADA satın aldığı 1.19 ile 1.23 dolar arasında olduğunu gösteriyor. Satış sinyalinin Cardano’yu bundan daha aşağıya çekmesi pek olası görünmüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.