Eylül 4, 2023

Cardano Fiyat Analizi: Teknik Göstergeler Büyük Çöküş Uyarısı Veriyor!


Cardano fiyatı Bitcoin’in de yatay seyretmeye devam ettiği günlerde 0,25 dolar civarında sabitlendi. Ancak dikkat çekici bir detay oalrak 0,25 dolar seviyesi Ocak 2023’ten bu yana önemli bir destek seviyesi olmayı başardı. Bu da bu seviyelerin önemli olduğu anlamına geliyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere ADA fiyatı bir süredir aşağı yönlü bir ivme gösterirken, düşen bir trend çizgisi direnci ve düz bir destek çizgisi ile karakterize edilen bir düşüş devam modeli olan “alçalan üçgen” çizmesini sağladı. ADA’nın durumunda, fiat trend çizgisi desteği 0,25 dolarda yer alıyor.

cardano haberleri

Cardano fiyatı, Ağustos ortasından bu yana destek hattını birçok kez yeniden test etti, ancak altında bir kapanış kaydetmedi. Bununla birlikte, alçalan üçgen formasyonu nedeniyle, fiyat sonunda 0,25 doların altına inebilir ve böylece maksimum formasyon yüksekliğine eşit bir düşüş riski ortaya çıkabilir.

Sonuç olarak fiyat 0,05 dolara kadar gerileyebilecek bir aralığı göstermeye devam ediyor. Bu da ortalama %80 düşüş anlamına geliyor ki bu da son üç yılın en düşük seviyesi olacaktır.

Santiment ise on-chain aktivitenin yılın başından bu yana artmaya devam ettiğini belirtti. Ancak bu durum Eylül ayında biraz daha olumsuz ilerledi. Nitekim beklentiler “umut verici” olmaya devam ediyor.

Cardano, Nisan ayındaki yerel zirvesine kıyasla bastırılmış piyasa değerine rağmen zincir içi işlem hacminde artış görmeye devam ediyor. Fayda, her sıçramada önemli bir rol oynar ve bu, yeterli ADA sosyal hakimiyeti ile birleştiğinde hala umut verici.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?