Ocak 27, 2024

Cardano Fiyat Analizi: Altcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor, İşte Kritik Seviyeler!

Popüler kripto varlık Cardano küresel değişimi teşvik etmeyi amaçlayan çığır açan bir blockchain platformudur.

ADA haber yazıldığı sırada 0.4820 seviyesinde ve son 24 saatte 0.0010 dolarlık küçük bir değişiklikle %0.21’lik hafif bir düşüş yaşadı. Son 24 saatte ADA’nın ulaştığı en yüksek fiyat noktası 0.4904 dolar iken, en düşük fiyat noktası 0.4754 dolar seviyeleriydi. İşlem hacmi açısından, USDT cinsinden ölçüldüğünde 46.753.107,45 dolar toplam hacme denk gelen 96.608.596,70 ADA işlem görerek önemli bir etkinlik yaşandı.

Cardano fiyat grafiği

Cardano (ADA) Fiyat Tahmini

Cardano, daha önce 0,45 doların altına düşmüştü. Altcoin bu düşüşün ardından şu anda bir toparlanma yaşıyor. Kısa vadede, hem 50 günlük hem de 200 günlük hareketli ortalamalardaki aşağı yönlü eğimlerin de gösterdiği gibi, ADA için eğilim düşüş yönünde görünüyor.

Yapılan tahminler, 2024 yılına kadar ADA’nın değerinin her ay yaklaşık %5 artış göstererek 2024 yılı sonunda yaklaşık 0,72 dolara ulaşabileceğini gösteriyor. Yakın gelecekte, ADA 0,6 dolar civarında bir direnç noktasıyla karşı karşıya ve fiyatının 0,2 dolar ila 0,6 dolar aralığında dalgalanması bekleniyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Cardano blok zinciri kısa süre önce 10.000’in üzerinde yeni akıllı sözleşme ekleyerek ekosisteminde önemli bir büyümeye işaret etti. Ancak platform, Katman 2 blok zinciri çözümlerinden kaynaklanan sert bir rekabetle karşı karşıyadır. Bu zorluklara rağmen Cardano, özellikle altyapı, sabit coinler ve cüzdanlar gibi alanlarda gelişime odaklanmaya devam ediyor.

Altcoin için yakın zamanda olası bir çöküş tahmini bulunmamaktadır. Ancak platform, çeşitli zorluklarla karşı karşıya. Cardano’nun başarısı büyük ölçüde yenilik yapma ve piyasada önemli bir yer edinme becerisine bağlı olacaktır.

İlerleyen zamanalarda, kısa vadeli eğilimler düşüş yönünde olsa da, kullanıcı tahminleri 2024 yılına kadar ADA’nın değerinde potansiyel bir artış olduğunu gösteriyor.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?