Cardano CTO’su: DOGE’u Dijital Finans İçin Geleceğin Teknolojisi Olarak Görmüyorum

Cardano’nun arkasındaki şirket olan IOHK’nın CTO’su Romain Pellerin, Dogecoin’in neredeyse bir şakadan başka bir şey olmadığını ve kesinlikle dijital para birimleri için geleceğin teknolojisi olmadığını söyledi. Detaylar haberimizde.

Bugün U.Today’e verdiği bir röportajda konuşan Pellerin, kripto topluluğundaki mevcut Dogecoin ilgisi hakkındaki düşüncelerini paylaştı ve bu token’ın gelecek vaat edip etmediği konusunda görüşünü bildirdi.

Romain Pellerin, DOGE’un belirli bir neslin coin’i olduğuna inandığını söyledi: ironiyi sevenler ve meme’lere (esprili internet paylaşımları) bayılanlar. Bu nedenle, onun için Dogecoin’in kendisi bir tür meme. Bununla birlikte, bunun dijital para birimlerinin gelecekte nasıl işleyeceği konusunda pek uygun bir teknoloji olamayacağını kabul etti.

Ayrıca Dogecoin’in kendi geliştiricileri tarafından terk edilen ve kalite veya hırs açısından sağlam kriptolarla rekabet edemeyen bir proje olduğunu hatırlattı. Pellerin, tartışılacak başka, daha alakalı kripto para birimleri ve projeler olduğunu düşünüyor.

“Biraz endişeliyim çünkü herkes Dogecoin hakkında konuşuyor ve kimse başka, daha alakalı projeler hakkında konuşmuyor.” 

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.