Cardano (ADA) Fiyat Analizi: ADA Fiyatı İlerlemeye Çalışırken, Önemli Bir Desteği Tutmayı Başarıyor

Cardano (ADA) fiyatı, birincil destek bölgesi olarak 1 dolarlık değer alanını korumaya devam ediyor. Geçen son on günde bu fiyat seviyesinden yüklü miktarda satın alım gerçekleşti ve her gün daha fazla birikim meydana geldi. Bu satın alma davranışının sonucu ise “ralli” olarak yorumlandı.

Boğalar yoğun satın alma baskısını 1 dolarda sürdürürken, Cardano fiyat hareketi 1,42 dolara geri dönüyor.

Cardano (ADA) çok yakında iyi sonuçlar veren bir ralli yaşayabilir. Mevcut işlem aralığı, Cardano’nun son birkaç yılda işlem gördüğü en dar alanlardan birisini oluşturuyor. Yükselişi tetikleyecek bir kırılma, konsolidasyon bölgesinin uzun olmasından en az üç kat daha yüksek olması bekleniyor.

Cardano’da yükselişi tetikleyecek bir kırılmanın beklenmesinin ana nedenlerinden birisi, 1 dolarlık seviyedeki birikimi vurgulayan Santiment’in uyarısı oldu. Santiment’ göre “… 10 bin dolar ile 1 milyon dolar arasında ADA tutan büyük adresler, 17 Ocak’taki düşüşlerden bu yana %113 daha fazla paya sahip durumda ve toplamda 53.6 milyondan dolardan fazla birikime sahip.”

Cardano fiyatının “nokta ve şekil tablosunda” artık varsayımsal bir long giriş var. Giriş, 1.14 dolarda bir satın alma durdurma emri, 1.06 Dolar’da bir zararı durdurma ve 1.42 Dolar’da bir kar hedefli olabilir. Ek olarak, giriş, girişin on günlük işlem aralığının üst kısmının üzerinde bir kırılma ile çakıştığı Artan Üçlü Tepe formasyonuna dayanmaktadır.

İdeal olarak, mevcut “O sütunu” başka bir kutu bırakarak “Artan Üçlü Üst modelle” birlikte bir “Ayı Tuzağı modeli” geliştirme fırsatı yaratır. Buna karşın, varsayımsal long giriş, Cardano fiyatı 0,96 doların altına düşerse geçersiz olacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.