Cardano (ADA) Fiyat Analizi: ADA Direnci Kırılmak Üzere, Yükselişin Önü Açık

Cardano (ADA)

Son haftasında %20’ye yakın değer kazanan Cardano (ADA) düşüşün eşiğinden son anda dündü. Zaman zaman 1 doların atına düşüş gören varlık bu seviyelerden sıçrama yaparak kısa bir trend gördü. 1,48 dolar seviyelerine ulaştık sonra sert bir mumla birlikte düşüşe geçti. 1,184 dolarda desteklenen varlık 1,235 dolar desteğini tekrar yakaladı.

Kaynak: Tradingview

ADA yükselişe geçmeden önce bir miktar daha bekleyecektir. Boğa hareketi birkaç gündür aktif rol aldı ve piyasada bir yorgunluk hâkim. OBV hacimleri ve Chaikin verileri pozitif hareketli durumdalar. aynı zamanda Stokastik verileri çakışan bir durumda satış bölgesindeler. Bu durum önümüzdeki 24 saat içinde tersine bir yükselişle varlığı üst dirençlere itecektir. MACD sinyalleri bir miktar daha yatay azalan hareket öngörse de direnç seviyesi 1,31 doların üzerinde desteklenirse bir yükseliş beklenecektir. Sonraki seviyede 1,37 dolar direnci yer alıyor.

Son olarak Düşüş etkisinin gelmesi 1,184 dolar desteğini yitirmesiyle gelecektir. Bu noktadan sonra düşüş 1,11 dolar desteğine kadar ilerleme riski taşır.

ADA şu an 1,30 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.