Şubat 23, 2022

Cardano (ADA) Ekosisteminde Hareketlilik: Birikim Yapan Bu Adresler Dikkat Çekti!

On-chain analitik firması Santiment, 10.000 ila 100.000 ADA token’ı tutan “köpek balığı adreslerinin”, Cardano’nun toplam 34.12 milyar ADA arzının neredeyse yarısına sahip olduğunu ve son beş haftada ADA arzının %6’sından fazlasını eklediğini bildirdi.

Santiment’e göre, bu adres kategorisi hızlı bir büyüme gördü. On-chain analitik platformu, 100.000 ila 1.000.000 ADA tutan büyük ADA adreslerinin ise son üç ayda varlıklarını %37.0’dan %17.7’ye indirdiğini belirtiyor. Bu iki çelişkili eylem görünüşte birbirini dengeler ve çoğunlukla tarafsız bir senaryo yaratır.

Genel olarak, yılın başından bu yana, Cardano “köpek balığı” adresleri, yatırımlarına %10 daha fazla ekleme yaptı.

Cardano, on-chain aktivitede hala zirvede

Bunların yanında Cardano blockchain’i, cansız fiyat ticaretine rağmen geçtiğimiz ay on-chain aktivitede bir patlama yaşadı.

Kaynak: Messari

Messari’den gelen son verilere göre, Bitcoin dışında, Cardano şu anda işlem etkinliği açısından Ethereum ve Litecoin’i geride bırakarak ilk sırada yer alıyor. İşlem hacimlerine göre Cardano, Ethereum ve Litecoin’i 16.98 milyar dolarla geride bırakırken, ETH ve LTC sırasıyla 6.27 milyar dolar ve 2.90 milyar dolarlık 24 saatlik hacimler kaydetti.

Bir dizi olumlu temelin ortasında, Cardano’nun fiyatı Eylül 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.09 dolara ulaşmasından bu yana istikrarlı bir şekilde düştü. Şu an 0.925 dolar olan ADA, son 24 saatte %10.18 arttı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.