Cardano (ADA) Bu Kritik Seviyenin Üzerinde Kalırsa, Yükseliş Trendini Koruyabilir!

0

Yakından takip edilen analist ve tüccar Jason Pizzino, akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) hakkında görüşlerini ve analizi paylaştı. Analiste göre ADA, yükseliş piyasası görünümünü korumak istiyorsa, bu kritik seviyenin üzerinde kalması gerekiyor.

YouTube kanalında yayınladığı strateji oturumunda görüşlerini paylaşan Jason Pizzino, akıllı sözleşme platformu Cardano’nun (ADA), tüm zamanların en yüksek seviyesinden oldukça uzakta olmasına rağmen, ADA’nın hala ‘makro yükseliş eğiliminde’ olduğnu belirtti.

“Şu anda genel eğilim hala ‘büyük bir boğa piyasası’. 0,90 dolar civarındaki dip seviyeleri kırmayı başarırsak, muhtemelen artık buna ‘boğa piyasası’ demezdim ancak şu anda (bu hafta) %50’nin (Fibonnaci seviyesi) üzerinde kapanmayı başardı, bu yüzden hala oldukça güçlü görünüyor. 1,60 işlem görmeye devam ediyor ve bu da %50’nin yani 1,59 dolardan daha yukardayız demektir (0,01 dolar da olsa bunun etkili olabileceğini düşünüyor).”

Cardano (ADA) şu an 1,60 dolardan işlem görüyor ve en yüksek seviyesi olan 3,10 dolardan yaklaşık %48 daha düşük seviyede yer alıyor.

Pizzino, Cardano’nun bu ay yaşadığı ‘dik düşüşün’, ADA’nın çok aylık düzeltme döneminin sonunun ufukta olabileceğini gösterdiğini de ekledi.

“Sonlara doğru ne kadar hızlı düşmeye başladığını görebilirsiniz. Ve bu noktadan hareketle ‘potansiyel olarak’ bunun bir son olduğunu düşünüyorum. Kesin olarak öyle olduğunu söyleyemem ancak çoğu zaman düşüş trendinin sonuna doğru çok keskin bir hareket ve ardından geri dönüş yaşarsınız…

Hala bir geri dönüş işareti görmüyorum ancak ilk işaret, piyasanın keskin bir düşüşe geçmesi olduğu.”

Cardano (ADA) şu anki fiyatıyla Kasım ayının en yüksek seviyesi olan 2,38 dolardan yaklaşık %32 değer kaybetti.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın