Şubat 28, 2022

Büyük Sıçramalar Beklenen 3 Altcoin Hangisi? Michaël van de Poppe Açıkladı!

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, Polygon (MATIC) ve Ethereum rakipleri Polkadot (DOT) ve Fantom (FTM) için güçlü yükselişler öngördüğünü söylüyor.

Polygon

Van de Poppe, 573.800 Twitter takipçisine Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon’un 1.20 dolarda başarılı bir şekilde destek bulmasının ardından, bir sıçrama yapacağını söyledi.

“Temeller şu anda olduğu gibi kaldığı sürece, bazı yüksek seviyeleri test edeceğiz gibi görünüyor. Bu durumda 2 dolarlık bir test mümkün olabilir.”

MATIC, son 24 saatte yüzde 5’lik bir artışla yazım sırasında 1,50 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: Twitter 

Polkadot

Trader’ın yükseliş listesindeki bir diğer kripto para birimi, bir birlikte çalışabilirlik blok zinciri olan Polkadot (DOT). Van de Poppe DOT’un, yüzde 50’nin üzerinde bir ralli gerçekleştirebileceğini ve 27.04 dolardaki direnç alanına dokunabileceğini söyledi.

“Her şey normal kaldığı sürece, bunun 27 dolara doğru koşmaya devam etmesini bekliyorum.”

Polkadot yatay olarak işlem görüyor ve yazım sırasında 17.64 dolar seviyesinde bulunuyor.

Analistin listesinde son sırada, açık kaynaklı akıllı sözleşme platformu Fantom (FTM) bulunuyor. Van de Poppe, FTM’nin 1,25 dolardaki desteği alt etmesinin ardından en az 1,90 dolara kadar sürekli bir ralli öngörüyor.

“FTM ile ilgili görünümüm öncekiyle aynı; bu da sert destekten büyük bir sıçrama. Testlerin 1,90 dolar ve muhtemelen 2,25 dolar olmasını bekliyorum, bundan sonra bekleyip görmemiz gerekecek.”

Fantom son 24 saatte yaklaşık yüzde 7’nin üzerinde bir artışla 1,70 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.