Aralık 1, 2022

666 Milyonluk Yakım – En Büyük Meme Coin Yakımı Kimden Geldi?


Shiba Inu yakım etkinliği, birden çok topluluk üyesinin çabasına rağmen Kasım ayında oldukça düşüktü. Bugün erken saatlerde Shibburn, Shiba Inu topluluğunun Kasım ayında yaklaşık 666,903,322 (666.90 milyon) SHIB yaktığını bildirdi. Bu yakım, 149 işlem aracılığıyla yapıldı.

Ekim ayında ise 176 ayrı işlemde 881,73 milyon meme coin dolaşımdan kaldırılmıştı. Kasım ayına kıyasla, Ekim ayının yakım oranı önemli ölçüde daha yüksekti. Eylül ayında da 382 işlemle 1.743.878.414 SHIB dolaşımdan kaldırılmıştı. Yakım miktarı son aylarda önemli ölçüde düştü.

Ayın En Büyük Meme Coin Yakımları

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shibburn.com, Kasım ayının en büyük yakımını gerçekleştiren portal oldu. Bu özel SHIB Yakım Projesi, önemli bir işlemde 127.821.443 (127.82 milyon) SHIB’i dolaşımdan kaldırdı. Söz konusu yakım işlemi 22 Kasım 2022’de gerçekleşti bildiriliyor.

Shibburn.com’dan sonra en büyük yaımı gerçekelştiren proje SHIB Super Store oldu. Travis Johnson liderliğindeki bireysel bir SHIB Yakım Projesi, son 30 gün içinde dört haftalık yakım etkinliği düzenledi. SHIB Burn Portal kullanarak 4 ayrı işlemde 105.230.377 (105.23 milyon) meme coin yakımı gerçekleştirdi.

Ayın en büyük meme coin yakımı Shiba Inu'dan geldi.

1Cent token ise Kasım ayının en büyük 3. yakım etkinliğini gerçekleştiren son proje oldu. Proje, son 30 gün içinde dört işlemle ölü cüzdanlara 51.658.319 (51.65 milyon) SHIB gönderdi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?