Ekim 10, 2022

Büyük Kripto Benimsenmesi Ne Zaman Gerçekleşecek?


90’lı yıllarda dünyaya yayılan internet hiç şüphesiz dünyayı değiştirdi. 2007 yılında piyasaya sürülen iPhone ise bugün akıllı telefon olarak bilinen endüstrinin öncüsü oldu ve yine bir devrim olarak atfedildi. Bitcoin ise 2009 yılında dünyaya tanıtıldı ve birçok isimce ‘devrim’ olarak kabul gördü.

Bununla birlikte, on yıldan daha eski olmasına rağmen, BTC henüz küresel nüfusun çoğunluğu tarafından görecek kadar güçlenmedi. Kripto piyasaları yaklaşık 13 yıldır var ancak neden insanların yalnızca küçük bir kısmı yatırım yapmakla ilgileniyor?

Koinfinans.com tarafından bildirildiği üzere popüler YouTube kanalı InvestAnswers’ın sunucusu James Mullarney, yayınladığı videoda basitleştirilmiş mobil cüzdanların insanların kriptolara bakışını değiştirebileceğini açıkladı. Analiste göre, kripto cüzdan alanında ortalama bir kişinin anlamasını kolaylaştırabilecek bir devrim, kitlesel bir benimseme getirecek.

“Cüzdanları basitleştirebilirseniz, oyunu tamamen değiştirebilirsiniz ve işte burada Solana’nın yaratıcılarından Anatoly Yakovenko ismi ön plana çıkıyor. Kriptonun toplu olarak benimsenmesine yönelik çözüm için büyük plan, bir akıllı telefona entegre edilmiş bir cüzdan. Bu tür gelişmeler insanların finansal özgürlüğüne katkıda bulunabilir. Bir milyar insanın kripto kullandığınız hayal edin! Her gün kullandığımız telefonlarda bir ‘donanım cüzdanı’ olması kulağa oldukça cazip geliyor.”

kripto para

Dahası, Mullarney’nin akıllı telefonların büyük miktarda kripto kabulü getirebileceği yönündeki ifadesinde doğruluk olduğunu belirtmek mümkün. Bir akıllı telefona entegre edilmiş ve anlaşılması daha kolay bir kripto cüzdanı, endüstriye daha fazla insan getiriyor. Güvenlik, kullanıcılara daha fazla güven getirebileceğinden, donanımsal olarak telefonlara entegre edilmiş cüzdanlarda bunu yapmak mümkün.

Bu nedenle, küresel benimsemenin anahtarı, cüzdanları basitleştirmek ve akıllı telefonlara entegre etmektir. Geliştirme, milyonlarca yeni yatırımcıyı çekecek ve kriptoların ana akım bir kitleye ulaşmasını sağlayacak.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : watcher.guru

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?