Şubat 13, 2023

Büyük Etkinliğe Saatler Kala Meme Coin Ekibinden 81 Trilyonluk Yakım Geldi


BabyDoge Coin (BABYDOGE) yakım etkinliğinde, kayda değer bir ivme artışı yaşandı. BABYDOGE’un arkasındaki ekip son 24 saat içinde seksen bir trilyondan fazla meme coin yakımı gerçekleştirdi. Bu gelişme, Babydoge yakım portalının bugün yayına gireceğine dair yakın tarihli bir duyurunun hemen ardından geldi.

Projenin resmi Twitter hesabı, son yakım etkinliklerine dikkat çekerek, 321.865 dolar değerinde 81.09 trilyon BABYDOGE’un son 24 saat içinde yakıldığını ve toplam yakımların 202.73 katrilyona ulaştığını ortaya koydu.

https://twitter.com/BabyDogeCoin/status/1625120975590400000

CryptEye verileri de, geçen hafta 291.5 trilyon meme coin yakıldığını ve geçen ay 1.5 katrilyonun yakıldığını ortaya koyarak bu iddiaları doğruluyor.

BABYDOGE Yakım Portalı Bugün Yayına Girecek

BABYDOGE ekibi bugün erken saatlerde heyecan verici bir gelişme duyurdu ve topluluğu yaklaşan lansmanı beklemeye çağırdı. Ayrıca yakım portalının topluluk üyeleri için sunacağı fırsatlar hakkında fikir verdiler.

Paylaşılan bilgilere göre, bir kullanıcı ne kadar yüksek yakım işlemi gerçekleştirirse, kullanıcının BABYDOGE satın alımlarındaki işlem ücretleri o kadar düşük olacak.

Bu teşvikler yakım girişimini hızlandıracaktır ve topluluk üyelerine token’larını yakmaları için daha fazla sebep verecektir. Yakma portalının yokluğunda bile topluluk üyeleri, hız kesmeden yakım etkinliklerine katkı sağlamaya devam ediyor.

Ek olarak, bu ümit verici gelişmelerin ortasında, BABYDOGE son 24 saatte %7.62 oranında değer kazandı. Meme coin şu anda geçen haftaya kıyasla %36.77 artışla 0,000000004095 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?