Bu Üç Altcoin, Çift Haneli Kazançlarla Çılgınca Büyüyor!

Synthetix (SNX), ilk 10 arasında en iyi performans gösteren altcoin’dir. Zilliqa, kritik direnişin yoldan çıkmasıyla devam edebilecek bir mitinge hazırlanıyor. THETA, kısa vadeli bir düzeltmeye hazır olarak 1 doların üstüne çıktı.

Kripto para birimi tablosu son zamanlarda karışık bir hale geldi diyebiliriz. Ancak, bu üç altcoin Çarşamba günü çift haneli kazançlar elde etti ve olağanüstü bir yükseliş ivmesi gösterdi.

Synthetix (SNX)

Synthetix (SNX), günlük kazançların %35’inden fazlasını elde ederek yanıyor. SNX, 896 milyon dolarlık mevcut piyasa değeriyle 33. en büyük dijital varlıktır. Token güçlü bir şekilde büyüyor ve 11 Aralık’tan bu yana değerini iki katından fazla artırdı. Yazma anında SNX, günlük bazda %35 değer kazanarak 8.1 dolardan el değiştiriyor.

Yükseliş ivmesi güçlü kalırken, TD Sıralı göstergesi 4 saatlik grafikte satış sinyali göndermeye hazır olduğu için SNX aşağı yönlü düzeltmeye karşı savunmasız olabilir.

Yeşil bir sekiz mum çubuğu, bu token’in aşırı satın alındığını gösterir. Sinyal onaylanırsa, SNX 6.5 dolar’dan önceki kanal direncine dönebilir ve potansiyel olarak 4 saatlik EMA50 ile güçlendirilmiş 6 dolar’ı yeniden görebilir.

Zilliqa (ZIL)

Zilliqa, düşüş sinyallerine rağmen yükseliş ivmesine sahip olduğunu ortaya koyuyor. Yazım sırasında token, günlük bazda yaklaşık %18 ve haftalık bazda %60 kazanarak 0.058 dolar’dan işlem görüyor.

FxStreet’in daha önce bildirdiği üzere, 0.04 dolar’ın üzerinde sürdürülebilir bir hareket, token’in uzun vadeli görünümünü iyileştirdi. Daha fazla iyileşme, 0.06 dolar’lık psikolojik engele yaklaşımdaki güçlü bir dirençle sınırlanabilir. Yolun dışına çıktığında, ZIL %1000’lik bir ralli potansiyeli ile keşfedilmemiş bölgeye girecek.

Theta (THETA)

Theta, 1 dolar’ın ortadan kalkması nedeniyle artık durdurulamaz. Dijital varlık, Çarşamba günü erken Asya saatlerinde 1 dolar’lık psikolojik seviyenin üzerine çıkmayı başardı ve toparlanmayı 1.17 dolara yükseltti. Yazım sırasında, THETA günlük bazda %13’ün üzerinde ve haftalık bazda %50’nin üzerinde kazanç sağlayarak 1.15 dolar’dan işlem görüyor.

Bu arada, TD Sıralı ihtiyatlı sinyaller gönderir. 4 saatlik grafikte yeşil bir sekiz mum çubuğu, fiyatın bir ila dört yeşil mum çubuğu şeklinde olumsuz düzeltme için olgunlaşabileceğini gösteriyor. Aynı zamanda potansiyel hedefin 0.97 dolar civarında olduğunu ve ardından 0.89 dolar olabileceği görülüyor.

Kaynak: fxstreet

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.