Bu Sürpriz Gelişme Az Bilinen Bir Altcoin’in Fiyatını %250 Arttırdı!

0

Büyük bir kripto para borsası olan Binance’da sürpriz bir şekilde listelenmesinin ardından, az bilinen bir kripto para birimi üç basamaklı yüzdelik oranlarla yükseldi.

Oyun ve non-fungible token (NFT) platformu Gala Games’in yerel token’ı GALA’nın token’ı, 0.02 dolardan yaklaşık yüzde 250 artarak sadece 24 saat içinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.07 dolara ulaştı.

CoinGecko’ya göre şu anda 191 sıradaki kripto para birimi olan GALA, 360 milyon doların üzerinde bir piyasa değerine sahip.

GALA altcoin, Ethereum blockchain’ine dayanır ve oyun ekosisteminde oyun içi öğeler ve NFT’ler satın almak için bir değişim aracı olarak kullanılır. Proje, platformun oyunlarından bazılarında; en iyi 100 oyuncuyu ödüllendirmek için de GALA’yı kullanıyor.

Oyun geliştiricisi Zynga’nın kurucularından olan Gala Games CEO’su Eric Schiermeyer, blockchain oyunlarının internetin bir sonraki aşaması olduğuna inanıyor.

“Mülkiyete/sahiplik kavramına dokunan her şey burada olanlardan etkilenecek. Sanat, müzik ve dijital hayatta var olan her şey bundan etkilenecek. (..) devrim yaratacak olan şey budur.”

GALA’nın fiyat artışı, yardımcı program token’ının küresel kripto borsası Binance’deki listelenmesini takip ediyor. Kripto para birimi artık Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB) ve sabit paralar BUSD ve USDT dahil olmak üzere diğer kripto para birimlerine karşı alınıp satılabiliyor. Binance, para çekme işlemlerinin alım satım başladıktan 24 saat sonra başlayacağını söyledi.

Haber sonrası tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan GALA, kazançlarının bir kısmından vazgeçti ve yazım sırasında 0.05 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın