Bu Metaverse Coin Rekora Koşuyor %3500’lük Patlama Yaşadı!

0
Bu Metaverse Coin Rekora Koşuyor %3500'lük Patlama Yaşadı!

Dogecoin‘in 2 haneli oranlarda yaşadığı yükselişin ortasında, adını Elon Musk’ın evcil Shiba Inu’su ‘Floki’den alan bu kripto para birimi bugün yaklaşık yüzde 3500 artış gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) taklidi kripto para birimlerinden bazıları, Tesla haberi sonrası Dogecoin’in yükselişini takip ederek, Shiba Inu düşüş yaşamasına rağmen büyük kazançlar gösterdi. Hatta bunlar arasından bir kripto para birimi vardı ki piyasa kırmızılar içinde olmasına rağmen %3500’e varan inanılmaz kazançlar elde etti.

NinjaFloki (NJF) adı verilen bir meme/metaverse coin, son 24 saatte yüzde 3477.54 artarak yazının yazıldığı sıradaki değeri olan 0,00002613 dolara ulaştı.

CoinMarketCap verilerine göre meme coin, Bitcoin ve Ethereum’a karşı yüzde 3333’den  fazla değer kazandı ve bu da onu tüm kripto para birimleri arasında en büyük kazanan haline getirdi.

Karşılaştırma yapmak gerekirse Tesla’nın belirli ürünlerde en büyük meme coin’le ödemeleri kabul etmeye başladığını açıklamasının ardından Dogecoin son 24 saat içinde yüzde 20’nin üzerinde bir artış göstererek 0,01991 dolar seviyesine kadar ulaştı ancak basın zamanına kadar kazançlarını bir kısmını kaybederek 0,18 dolara kadar geriledi. Kendini “Dogecoin katili” olarak tanımlayan Shiba Inu ise  24 saatlik dönemde yüzde 3’ün üzerinde artışla  0,000030 dolara kadar ulaştı.

Ninja Floki (NJF) Nedir? Neden Yükselişe Geçti?

Aralık 2021’de piyasaya sürülen NinjaFloki (NJF), Unity ile oluşturulmuş bir oyna-kazan oyununu içeren bir Binance Smart Chain Meme/Metaverse coin’idir. Yine NinjaFloki, kendisini sahiplerini Binance USD cinsinden ödüllendiren, oyun tabanlı pasif gelir üreten bir kripto para birimi olarak tanımlıyor.

Oyun; kullanıcıların canavarlar, engeller ve bulmacalar içeren çeşitli seviyeleri tamamlamaya çalıştıkları bir 2D platform oyununu içerir. Kullanıcıların belirli bir ömrü vardır ve ömürleri sona erdiğinde yeniden başlamak zorunda kalırlar.

Tokenin arkasındaki proje, oyun geliştirme üzerinde çalışmaya devam ettiğini iddia etti ve yakın zamanda ilk oyun demosunu paylaştı, topluluğun ilgisini çeken bu gelişme sonrası ise meme/metaverse kripto para biriminin fiyatı dudak uçuklatan bir yükseliş yaşadı.

Demo şu anda kullanıcıların masaüstünde ücretsiz olarak denemeleri için mevcut, ancak oyunun tamamı yayınlandığında Android ve iOS cihazlarda mevcut olacak.

Oyun şu anda herhangi bir ödül sunmuyor, ancak oyunun tamamı yayınlandığında, kullanıcılar tamamladıkları her seviye için NJF tokenleri alacaklar.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın