Bu Meme Coin %61’lik Düşüşe Çok Yakın! İşte Takip Edilmesi Gereken Seviyeler

0

Floki Inu (FLOKI), 27 Ekim tarihinin düşük seviyesi 0.00005478 dolarlık seviyeler %695’lik bir ralli yapmıştı, bu yükselişin ardından, FLOKI şu an 4 Kasım tarihinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.004020 dolara ulaştığı seviyenin %64 altında seyrediyor. FLOKI, günlük grafikte şu an üst üste altı ‘düşüş’ yaşadı. Görünüşe göre FLOKI geçerli grafik modelini uygulamaya devam ederse, %61 kadar değer kaybetmeye devam edebilir.

FLOKI şu an 0,001506 dolardan işlem görüyor ve günlük grafikte ‘yuvarlak bir tepe’ oluşturmuş durumda. Bu durum, yükseliş trendinden düşüş trendine geçişle sonuçlanan, önemli ölçüde düşüş eğilimi gösteren bir grafik formasyonunu temsil ediyor. Yuvarlatılmış tepe formasyonunun hedefi, formasyonun tabanında bulunan destek fiyatı seviyesidir.

Bu durum, devam eden Floki Inu fiyat düzeltmesi, günlük grafikte gösterildiği gibi memecoinin 0.00005478 dolar destek tabanına düşmesiyle sonuçlanabilir. Bu fiyat, mevcut fiyattan %64’lük bir düşüşü temsil ediyor.

FLOKI/USDT Günlük Grafik

Floki Inu Price

RSI seviyesinin 40’a yakın bir pozisyonda yer alması, aşırı satım bölgesinin, ayıların Floki Inu fiyatını sıkı bir şekilde kontrol ettiğini gösterdiğini göz ardı etmemek gerekiyor.

FLOKI tüccarlarının, yuvarlanan üst seviyeyi analiz ederken bir yandan da hacmi de izlemesi önemli olabilir. Hacim, aynı grafikte gösterildiği gibi genellikle ‘ters çevrilmiş bir hacim (her iki uçta yüksek, kalıbın ortasında daha düşük’ olarak gerçekleşir.

Diğer taraftan, Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) göstergesinin pozitif bölgedeki sıfır çizgisinin üzerindeki konumu, FLOKI için hala olumlu bir piyasa duyarlılığına işaret ediyor. Bu nedenle, 0.0001823 dolar direnç seviyesinin üzerinde bir günlük kapanış, boğaları Floki Inu’yu daha yükseğe itmek için destekleyebilir.

FLOKI fiyatı, yukarıdaki düşüş görünümünü geçersiz kılan 0,002476 dolar direnç seviyesinin üzerine çıkarsa, belirleyici bir yükseliş kırılması teyit edilmiş olacaktır.

Ancak bunun gerçekleşmesi için FLOKI boğalarının, yükseliş koşusunu yeniden başlatmak için daha geniş bir pazardan desteğe ihtiyacı olabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın