Bu Meme Coin’ler Sizi Uçurmaya Hazır: Bin Dolarlık Yatırımı 100.000 Dolara Dönüştürme Şansı!


Kripto para piyasası potansiyel bir boğa koşusu beklerken, yatırımcılar kârlı fırsatlar arıyor. Sektördeki bir uzman, 1.000 dolarlık bir yatırımı 100.000 dolara varan büyük kârlara dönüştürebilecek bir meme coin listesi hazırladı.

Önde gelen kripto yatırımcısı Bitcoin China, iyi bilinen birkaç projeyi seçti. Ancak, bu projelerin ilk yatırımın 100 katından fazla olağanüstü getiri sağlaması mümkün.

1 Bin Doları 100 Bin Dolara Dönüştürün

Yılın başından bu yana, bu fonların çoğu etkileyici getiriler gösterdi. Ek olarak birçoğu üç haneli kazançlar elde etti.

Dogecoin ve Shiba Inu

Bunların başında, son aylarda katlanarak büyüyen Dogecoin ve Shiba Inu gibi tanınmış meme coinleri geliyor. Dogecoin son üç ayda %106, Shiba Inu ise %167 gibi etkileyici bir artış gösterdi.

Bu arada, Dogecoin’in 100 kat büyümesi için fiyatın 17,19 dolara yükselmesi ve 2,4 milyar dolarlık bir piyasa değeri getirmesi gerekir. Bu da neredeyse tüm kripto piyasa değerinin mevcut büyüklüğüdür.

Benzer şekilde, Shiba Inu‘nun değerinde 100 katlık bir artış, 1,63 trilyon dolarlık bir piyasa değeri yaratacak ve bu kadar büyük bir büyümeyle ilgili zorlukları vurgulayacaktır.

Bonk, Dogwifhat, Pepe, Grok

Öte yandan diğer büyük coinler de Ocak ayında önemli kazançlar elde etti. Bonk, Dogwifhat ve Pepe sırasıyla %53, %1859 ve %530 yükseldi. Emsallerine göre daha düşük piyasa değerine sahip olan bu fonlar, yatırımcılara büyük bir potansiyel büyüme sunuyor.

Listede yer alan bir diğer coin olan Grok, aynı dönemde %260 oranında değer kazandı. Piyasa değeri 100 milyon dolar olan Grok’un da 100 kat büyümesi muhtemel gibi.

Ek olarak piyasaya sürülmesinin ardından, BOME piyasadan büyük ilgi gördü. Bu gelişme meme coin değerinde büyük bir sıçrama kaydetti. Meme coin geçen ay %1,741 değer artışı kaydetti.

Listede yer alan bir diğer coin, oyun ve NFT’ye odaklanan Ninja. Altcoin geçen yıldan bu yana %339’luk etkileyici bir artışla önemli bir büyüme kaydetti.

Listenin son sırasında, geçen yıldan bu yana % 1002 büyüme kaydeden COQ yer alıyor. Etkileyici performans göz önüne alındığında COQ, kripto yatırımcısı Bitcoin China tarafından öngörülen fiyat hedefine ulaşmak için güçlü bir rakip olarak duruyor.

Kaynak : CoinPedia

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?