Temmuz 10, 2024

Bu Meme Coinler Gizli Patlama Potansiyeli Olan Coinler mi? 2024 Yılının Gözdeleri Olabilirler mi?

Kripto para piyasasında gizli sessiz kalmış meme coinler olabilir! Bu bazı meme coinler geleceğin patlayıcı etkisini oluşturabileceği iddia ediliyor.


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, okuyucular herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre kripto piyasası bir sonraki boğa koşusunu beklediği için sakin bir dönem geçiriyor. Durgunluğa rağmen, altcoinler düşük fiyatlarda kalmaya devam ediyor ve her an yükselme yaşayabileceği iddia ediliyor. Sayısız coin arasında, doğru kripto para birimlerine yatırım yapmak zor olabiliyor. İçerik göndericisi göre, bazı kripto para birimleri hakkında tahminlerde bulunuyor.

CYBRO Ön Satışı 1 Milyon Doları Geçti

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan CYBRO, özel token ön satışının hızla 1 milyon doların üzerine çıkmasıyla kripto balinalarının dikkatini çektiği iddia ediliyor. Bu son teknoloji ürünü NeoBank, yatırımcılara her türlü piyasa koşulunda kazançlar sağlayabileceği iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Ekibine göre, CYBRO tokenlerinin her biri yalnızca 0,025 $ ön satış fiyatıyla borsalara çıkış yapabilirse artış yaşayabileceği aktarılıyor. Bu nadir, teknolojik açıdan gelişmiş proje şimdiden önde gelen kripto balinalarını ve influencer’ları cezbettiği iddia ediliyor.

REKLAM

CYBRO token sahipleri, kazançlı stake ödülleri, özel airdroplar, satın alımlarda geri ödeme, düşük alım satım ve borç verme ücretleri ve platform içinde bir sigorta programından yararlanacak.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Bu ön satış için mevcut toplam tokenlerin yalnızca %21’i ve halihazırda satılmış olan yaklaşık 25 milyon token ile bu, bilgili yatırımcıların gerçekten milyonda bir olan bir projede etkisi olabileceği iddia ediliyor.

CYBRO Tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın <<

Celestia (TIA) Pazar Değişimlerinin Ortasında Umut Veriyor

Celestia (TIA) fiyat hareketlerinde esneklik gösterdi ve şu anda 4,08 ila 6,21 $ arasında dalgalanıyor. Son altı aydaki önemli düşüşe rağmen, token geçen hafta neredeyse %10’luk bir artışla toparlandı. Göreceli Güç Endeksi (RSI) 71 civarında yükseliş bölgesinde. Boğalar kontrolü ellerinde tutmaya devam ederse, TIA potansiyel olarak 7,33$ direnç seviyesini aşarak 9,46$ seviyesini hedefleyebilir ve mevcut aralıktan %50’nin üzerinde potansiyel kazanç elde edebilir. 2021’deki boğa koşusunu yansıtan olumlu modellerle Celestia, kayda değer bir büyüme için zemin hazırlıyor olabilir.

Wormhole Token (W): Yükselmeye Hazır Gizli Bir Cevher mi?

Wormhole (W) bazı ilgi çekici hareketler görüyor. Yakın zamanda yaşanan bir düşüşe rağmen, mevcut fiyatı 0,20 ila 0,36 dolar arasında değişiyor. Boğalar, fiyatın 0,14 $ ‘lık en yakın desteğinden sıçradığını görerek sıkı mücadele ediyor gibi görünüyor. Basit Hareketli Ortalamalar, 10 günlük 0,29 $ ve 100 günlük 0,27 $ ile istikrarı gösteriyor. 61,05’lik RSI ve 80,76’lık Stokastik, altta yatan yükseliş gücüne işaret ediyor. Eğer W en yakın direnci olan 0,45$’ı aşarsa, bir sonraki seviye olan 0,61$’ı hedefleyebilir. Bu, mevcut seviyelerden %70’in üzerinde potansiyel bir artış anlamına gelecektir. Geçen ay bir düşüş yaşanmış olsa da, altı aylık %480,16’lık değişim uzun vadede büyük bir büyüme potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Sei (SEI) Kripto Piyasasındaki Dalgalanmanın Ortasında Yükselişe Geçmeye Hazırlanıyor

Sei (SEI) son fiyat düşüşüne rağmen umut verici işaretler gösteriyor. Şu anda 0,22 ila 0,32 dolar arasında işlem gören Sei, potansiyel yükseliş davranışı sergiliyor. 10 günlük basit hareketli ortalaması 0,30 dolar olan coin, göreceli güç endeksi (RSI) 69’a yaklaşarak aşırı alım bölgesine yaklaşırken güçlü bir kısa vadeli hareketin ipuçlarını veriyor. Eğer boğalar 0,39$ direnç seviyesini aşabilirse, Sei 0,50$’a kadar yükselebilir. Bu, mevcut fiyat aralığından %50’nin üzerinde bir büyümeyi temsil edecek ve yaklaşan altcoin sezonuna inanan yatırımcılar için önemli potansiyel kazançlar sunacaktır. Ayılar zayıf görünüyor ve token’ın son modelleri geçmiş boğa koşularında görülenleri yansıtıyor.

Blast (BLAST) Kalkışa Hazır: Boğalar Ayıları Geçmeye Hazır

Blast (BLAST), mevcut fiyatı 3,01 ila 4,71 dolar arasında değiştiği için umut verici işaretler gösteriyor. Boğalar, bir ay boyunca dört buçuk kata yakın fiyat artışıyla güç gösterdi. Göreceli güç endeksi 55,12 olan ve yukarı yönlü güçlü bir ivme yakalayan BLAST, bir sonraki direnç seviyesini 5,42$’da görüyor. Boğalar bu seviyeyi kırarsa, bir sonraki hedef 7,12 $ olacak ve bu da mevcut değerinin yarısından fazla potansiyel bir fiyat artışını temsil ediyor. Olumlu göstergeler ve 2021’i anımsatan tarihsel modellerin bir araya gelmesiyle BLAST, önümüzdeki haftalarda önemli bir büyüme için hazır görünüyor.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre TIA, W, SEI ve BLAST bir miktar potansiyele sahip olsa da, kısa vadeli kazançları sınırlı görünüyor. Buna karşılık, CYBRO 2024 yılında etkili olabilecek mi merak ediliyor. Yapay zeka kullanan bu gelişmiş DeFi platformu olmak istiyor. Ekibine göre kazançlı stake ödülleri, özel airdroplar ve satın alımlarda nakit para iadesi gibi özellikler kullanıcı deneyimini geliştirir. Sorunsuz para yatırma ve çekme işlemleri ile CYBRO şeffaflık, uyumluluk ve kaliteyi vurgulayacağı iddia ediliyor.

Cybro tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Cybro
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?