Mart 4, 2024

Bu Meme Coin’ler Aya Çıkmaya Hazır: Hazır Olun, Dev Ralli Gelebilir!

Meme coin sektörü, yeni bir altcoin sezonunun başlangıcına işaret ederken, en iyi performans gösteren meme coinler herhangi bir geri çekilme işareti göstermiyor. Ek olarak, Bitcoin fiyatının 65.000 doları aşmasıyla birlikte sektör, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmanın eşiğinde.

Yatırımcılar, bir meme coin rallisine hazırlanırken, fiyat grafiklerine daha yakından bakmak için daha detaylı bir analiz yapmalılar.

Bu Hafta PEPE Fiyatında %50’lik Bir Artış Mümkün mü?

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere geçen hafta, PEPE fiyatı %331’lik olağanüstü bir sıçrama yaşayarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu, tarihin en büyük ve en hızlı trend dönüşlerinden biri olarak kayda geçti. Artan işlem hacmi, önceki geri çekilme aşamasını aşan ve önceki zirveyi geçen bu yükselişi destekliyor.

Meme coin

Şu anda, meme coin, gün içinde %24’lük bir sıçrama yaşayarak 0.00000736988 dolar seviyesinde işlem görüyor ve boğa momentumunu sürdürüyor. Bu artan alım baskısıyla birlikte, işlem hacmi son 24 saatte %144 artarak 3,25 milyar dolara ulaştı.

Fibonacci ve pivot seviyelerine göre, boğalar bir sonraki hedef olarak 0.00001146 dolar seviyesindeki 1.618 Fib seviyesini zorluyor.

FLOKI Fiyatı 0.00020 Dolara Ulaşmak İçin Momentumu Koruyacak mı?

Yükselen üçgen formasyonunun üzerine çıkan FLOKI fiyat trendi, son derece etkileyici bir kırılma rallisi sergiliyor. Geçen hafta neredeyse %300’lük bir sıçrama gerçekleştiren bu meme coin, şu anda boğa koşusu yapıyor ve ivmesini sürdürüyor.

Anlık olarak, FLOKI’nin fiyatı gün içinde %12,73’lük bir artışla 0,00016 dolar seviyesinden işlem görüyor ve ardışık yeşil mumlarla yukarı yönlü bir eğilim sergiliyor.

Son haftalık mum üzerine Fibonacci seviyelerini yerleştirerek, 1.618 Fibonacci seviyesinin 0,00021 dolar ve 2.618 Fib seviyesinin 0,00032 dolar olduğu görülüyor. Bu seviyeler, bir sonraki potansiyel hedef olarak belirlenebilir.

Kaynak : CoinPedia
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?