Mart 19, 2024

Bu Meme Coin’e Adeta Destek Yağdı: Büyük Engele Rağmen Fiyat Yükselmeye Devam Ediyor!


Kripto para dünyası iniş çıkışlara alışkın ve Solana tabanlı meme coin Slerf, kısa süre önce büyük bir engelle karşılaştı. Ancak, bu zorluklara rağmen, token bugün fiyatında %65’in üzerinde önemli bir artış yaşadı.

Bu beklenmedik ralli, kripto topluluğunun önde gelen isimlerinden gelen önemli desteklerin hemen ardından geldi. Bu bağlamda zor durumdaki proje için potansiyel bir dönüş işareti olarak görüldü.

Slerf Son Endişelerin Ortasında Destek Gördü

Çalkantılı bir olayın ardından, Slerf projesi belirsizlik içinde sıkıntı yaşadı. Bir geliştiricinin istemsiz bir eylemi, likidite sağlama ve airdrop dağıtımı için ayrılan varlıklar da dahil olmak üzere token arzının önemli bir kısmının yanlışlıkla yakılmasına neden oldu.

Özellikle, bu talihsiz gelişmeler, Slerf yatırımcılarını, yatırımlarını geri almak için hiçbir başvuruda bulunmadan şaşkına çevirdi. Ancak, kripto alanındaki önde gelen figürler, Slerf’in bu zorluğu aşmasına yardımcı olmak için desteklerini sunmaya hazırlandı.

Bu sıkıntılı durumu hafifletmek amacıyla, kripto alanındaki birkaç önemli figür, etkilenen katılımcılara yardım eli uzatmak için öne çıktı. İlk bağışı yapan LBank Exchange, bağış adresinin koruyucusu olarak hareket etmeyi taahhüt ederek, etkilenen yatırımcılara bir umut kaynağı oldu.

Ek olarak, Solana merkezli DEX Jupiter Exchange’in X platformundaki CEO’su “meow”, mevcut ve devam eden SLERF limit emirleri ve DCA ücretlerini Slerf ön satış katılımcılarına bağışlayacağını ve ihtiyaç duydukları zaman toplulukla dayanışma içinde olacağını açıkladı.

Platforma Yardımcı Olacak Destekler ve Girişimler

Slerf’e LBank ve Jupiter Exchange’in yanı sıra beklenmedik yerlerden de destek yağdı. Örneğin, dijital sanatçı Beeple, “SLERF’İN YÜKSELİŞİ” sloganıyla direncin özünü özetleyen ve Slerf’e adanmış bir sanat eseri hazırlayarak yaratıcı becerisini bu amaca adadı.

Diğer yandan, Tron’un Kurucusu Justin Sun’ın HTX’i hayırsever bir jestte bulunarak, özel satış katılımcılarını tazmin etmek ve Slerf’in HTX’teki işlem ücreti madenciliğine katkıda bulunmak için HTX Global’deki tüm Slerf işlem gelirlerini bağışlama sözü verdi.

HTX’in fedakâr jestine yanıt olarak Slerf, kripto ekosistemindeki topluluk ruhunun ve dayanışmanın özünün altını çizerek derin minnettarlığını ifade etti. Bu destek eylemleri yalnızca Slerf topluluğunun direncinin altını çizmekle kalmıyor, aynı zamanda projenin kripto para dünyasında mevcut olan birliğini de vurguluyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu arada haber yazıldığı sırada, Slerf fiyatı son 24 saatte %65,92 artışla 1,03 dolardan işlem görürken, işlem hacmi 1,71 milyar dolar oldu. Özellikle, son 24 saat içinde, kripto 1,37 dolarlık yüksek ve 0,3401 dolarlık düşük bir değere ulaştı.

Solana

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?