Mayıs 24, 2023

Bu Meme Coin’den Tarihi Adım: 100 Katrilyonluk Yakım Planı Geldi!


Baby Doge, meme coin dünyasında heyecan yaratmaya devam ediyor. Popüler meme coin bu kez, resmi Twitter hesabı üzerinden duyurulan bir haberle yine gündeme oturdu. Baby Doge ekibi, topluluğun ve yatırımcıların dikkatini çekecek büyük bir adım atarak 100 katrilyon token yakma planını duyurdu.

Ekip, resmi Twitter hesabından paylaştığı bir tweet ile 100 katrilyon meme coin yakmak için çığır açan bir teklif duyurdu.

https://twitter.com/BabyDogeCoin/status/1661021567441334275?s=20

Bu çığır açan teklif, Baby Doge’nin projeyi yöneten merkezi olmayan özerk kuruluş (DAO) tarafından oylamaya sunuldu ve topluluk tarafından güçlü bir destek gördü. Baby Doge Coin, güvenliği artırmak ve projenin bütünlüğünü güçlendirmek için 100 katrilyon token yakacak. Yakım işlemi için planlanan tarih 1 Haziran.

Ekip, yatırımcıların varlıklarını Ethereum ağı ile Binance Smart Chain arasında köprülemeye devam etmelerini sağlamak için Ethereum ağında bir miktar (85 katrilyon) BABYDOGE token’ı bırakmayı planlıyor.

Öte yandan BABYDOGE ekibi tarafından sunulan yakım teklifi ile projenin güvenliğinin artırılması ve token’lardan yararlanan kötü niyetli kişilerin risklerinin azaltılması amaçlanıyor. Bunun yanında, Ethereum’daki BABYDOGE işlemleri için ücretlerinin %0’a düşürülmesi de amaçlanıyor.

Baby Doge ekibi, bu çığır açan adımı atarak kripto para dünyasında bir kez daha fark yaratmayı hedefliyor. Teklif kabul edilirse, bu tarihin en büyük yakım etkinliği olacak.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Kaynak : CoinGape

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.