Mart 8, 2024

Bu Meme Coin’den New York Times Meydanında Dev Şov: %300 Patlayan Coin Dikkat Çekmeye Devam Ediyor!


Popüler meme coin Floki, New York’un kalbindeki Times Square Plaza’da geniş kapsamlı bir pazarlama kampanyasıyla dikkat çekiyor. Bu gelişme, geçtiğimiz hafta FLOKI’nin fiyatında %300’ün üzerinde bir artış yaşandıktan sonra geldi.

15 Mart’ta başlayan ve üç ay boyunca devam edecek olan Floki kampanyası, Times Meydanı’ndaki Nasdaq reklam panosunun yanında stratejik olarak yerleştirilen çift taraflı devasa HD LED ekranda sergilenecek.

56 fit genişliğinde ve 29 fit yüksekliğinde olan etkileyici dijital reklam panosu, 1500 Broadway ile West 43rd Street’in kesiştiği noktanın beş katı üzerinde yer alıyor ve ortalama bir Manhattan evinin büyüklüğünü aşan 1.624 fit karelik bir izleme alanını kaplıyor.

Times Square Plaza’nın merkezinde bulunan ve ‘New York’un Giriş Kapısı’ olarak bilinen 1500 Broadway Spectacular, Floki’nin büyüleyici on saniyelik reklamını her gün 20 saat boyunca en az dört kez gösterecek. Bu geniş kapsam, en az 7.440 on saniyelik spotun garantilenmiş bir varlığını sağlayacak ve Floki’nin tanıtımını büyük ölçüde artıracak.

Günlük 330.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapan ve yılda 50 milyon kişinin geçtiği Times Meydanı, Amerika Birleşik Devletleri’nin en işlek cazibe merkezlerinden biri olarak biliniyor. Floki’nin kampanyasının bu ikonik mekânda stratejik olarak yer alması, kripto paranın geniş kitlelerin dikkatini çekme amacıyla uygun bir adım olarak değerlendiriliyor.

Floki’nin Times Meydanı’ndaki çıkışı, kripto dünyasındaki meme coin‘lerle olan ilişkisini daha da güçlendiriyor. Bu hamle, bazıları için kripto tarihindeki en patlayıcı boğa koşusuna işaret edebilecek bir döneme denk gelmesiyle dikkat çekiyor ve Floki’nin sektördeki lider konumunu vurguluyor.

Bu hafta içinde 190,9 milyar FLOKI token’ının yakılmasıyla birlikte, tüm kripto topluluğu FLOKI’nin fiyat grafiğini yakından izliyor. Bu yakılmanın ardından, memecoin’in başka bir büyük fiyat artışı için mi hazırlandığı merak konusu oldu.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?