Bu Meme Coin’den Muhteşem Geri Dönüş: İşlem Hacmi %471 Fırladı!


Solana (SOL) tabanlı meme coin Bonk (BONK), son 24 saat içinde ticaret hacminde %471’den fazla artışla muhteşem bir geri dönüş sergiliyor gibi görünüyor. Ticaret hacmindeki bu büyük artış, BONK fiyatındaki yükselişle paralel olarak gelmektedir. Genellikle, deneyimli trader’lar kârı artırmak için büyük miktarlarda alım satım yaparlar. Bu da artan volatiliteye ve işlem hacimlerinde artışa neden olur.

Bu haber yazıldığı sırada BONK, son 24 saat içinde %12,04’lük bir artış yaşadı ve haftalık bazda %22’lik bir artışla 0,00001266 dolardan işlem görüyor. Ayrıca, son 24 saat içinde 305 milyon doların üzerinde BONK işlem hacmi gerçekleştirilerek bir önceki güne kıyasla artış gösterdi.

bonk fiyat analizi

Meme coin’in ticaret hacmi ve fiyatındaki artış, Bitcoin (BTC) ve diğer kripto paralardaki kazançlarla birlikte olumlu bir kripto piyasası ortamında meydana geldi.

Meme coin, Aralık ortalarında 0,0000349 dolara yükseldikten sonra başlayan düşüşün ardından toparlanıyor. Ocak ayının başlarında, boğalar ralli denemesinde bulundu. Bu bağlamda BONK’u 0,000017 dolara kadar çıkardılar. Ancak BONK geri çekildi.

Boğalar, meme coin fiyatını yeniden canlandırmak için çaba sarf etmeye devam ediyor gibi görünüyor. Çünkü ikinci günde büyük kazançlar elde ettiler. BONK, bugünkü seansta herhangi bir engelle karşılaşmadan önce gün içinde en yüksek 0,000013 dolara ulaştı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere son 24 saat içinde meme coin’in fiyat artışını tetikleyen olumlu haberlerin etkisi açıkça görülüyor. Solana merkezli Armada, kullanıcıların BONK token’larını kilitleyerek BonkBot, SVB ve BONKswap gibi topluluk tarafından inşa edilen BONK Eco ürünlerinden ödüller kazanmalarını sağlayan BONK ödüllerini duyurdu.

Solana tabanlı coinler de hızla büyüyor. Daha önce bildirildiği gibi, Solana (SOL) blok zincirine dayalı bir meme coin olan Dogwifhat (WIF), büyük kripto para borsası Bitfinex’te listelendikten sonra hızlı bir şekilde %30 artış yaşadı. Şu anda WIF toparlandı. Son 24 saat içinde yaklaşık %25 yükseldi.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?