Ocak 11, 2024

Bu Meme Coin’den Meteorik Ralli: %100 Sıçradı, İşte Yükselişin Nedeni!


Solana blok zincirinde popüler bir meme coin olan Dogwifhat (WIF), önemli balina alımları kaydetti. Ek olarak en büyük kripto borsası Binance’de potansiyel bir listelemeyi çevreleyen spekülasyonların birleşimiyle 12 saat içinde %100’ün üzerinde bir meteorik yükseliş yaşadı.

Artışa, “Binanceinsider.sol” tarafından verilen bir dizi büyük satın alma emri eşlik etti. Lookonchain verilerine göre, gizemli bir yatırımcı bugün erken saatlerde yaklaşık 8,65 milyon dolar karşılığında şaşırtıcı bir şekilde 17,22 milyon WIF tokenı satın aldı. Bu önemli yatırım, balinanın, ilginç takma adıyla birleştiğinde, Binance’in yakın gelecekte Dogwifhat’ı listelemeyi düşünebileceği spekülasyonlarını arttırdı.

“binance-insider.sol” WIF’e ilk kez ilgi göstermiyor. Daha önce sadece 225.000 dolar karşılığında yaklaşık 20 milyon token satın aldığı bildirildi. Bugünkü büyük alımla birlikte “binance-insider.sol”, şu anda yaklaşık 7 milyon dolar değerinde bir portföye sahip olan ikinci en büyük WIF sahibi haline geldi.

Balinaların faaliyeti Dogwifhat‘ın fiyatı üzerinde derin bir etki yarattı. Birkaç saat içinde 0,10 dolardan 0,213 dolara kadar yükseldi. CoinMarketCap’e göre bu artış, meme coin’i piyasa değerine göre meme token’ları arasında yedinci sıraya yükseltti.

meme coin fiyat grafiği

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Binance, Dogwifhat için potansiyel listeleme planları hakkında henüz resmi bir yorum yapmadı. Ancak topluluk beklentiyle dolup taşmaya devam ediyor. Token’ın hızlı fiyat artışı ve “binance-insider.sol” destanı mükemmel bir heyecan fırtınası yaratarak yatırımcıların WIF’in büyük bir listeleme için hazır olup olmadığını merak etmesine neden oldu.

Kaynak : u.today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?