Mart 8, 2024

Bu Meme Coin’den Beklenmeyen Dev Atak: Performansıyla En İyiler Arasına Girdi, Neler Oluyor?

Solama fiyatı, meme paralarına olan talep arttıkça parabolik hale geldi. Token, yüksek hacimli bir ortamda üç gün üst üste artış gösterdi. Bu yılki en düşük noktasının yaklaşık %9.645 üzerinde olan 0,0798 dolara kadar yükseldi. Bu da onu 45 milyon doların üzerindeki değeriyle piyasadaki en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri haline getiriyor.

Solama’nın performansı son derece yüksek hacimli bir ortamda gerçekleşiyor. CoinGecko tarafından derlenen veriler, son 24 saatteki hacmin 7,3 milyon doların üzerine çıktığını gösteriyor. Hacim Perşembe günü 3,2 milyon dolara, Çarşamba günü ise 1,2 milyon dolara yükseldi. Birkaç gün önce hacminin 700 binden az olduğu düşünüldüğünde bu kayda değer bir sıçrama.

Solama’nın sıçraması çoğunlukla meme coin‘lerine yönelik devam eden talepten kaynaklanıyor. Veriler, tüm meme coin’lerin toplam piyasa değerinin 60 milyar doların üzerine çıktığını gösteriyor. Bu meme coinlerin en büyükleri Dogecoin, Shiba Inu ve Pepe’dir.

Kripto endüstrisindeki önemli bir tema, Solana tabanlı meme paralarına güçlü bir talep olduğunu gösteriyor. Dogwifhat piyasa değerini 2,1 milyar doların üzerine çıkarırken Bonk, Myro ve Wen 322 milyon doların üzerinde bir piyasa değerine sahip.

Bu nedenle, Solama’nın fiyatının yükselmesiyle birlikte, sektördeki bir sonraki büyük şey haline gelme olasılığı vardır.

Web sitesine göre Solama, tıpkı Shiba Inu’nun Ethereum ağının köpek parası olması gibi Solana ekosisteminin resmi maskotu olmayı hedefliyor.

SOLAMA tokenı için şimdilik ana risk, tokenın aşırı derecede aşırı satın alınmış olmasıdır. Göreceli Güç Endeksi (RSI) ve Stokastik Osilatör neredeyse 100’e ulaştı. Bu, token’ın yakın vadede ivme kaybedebileceğinin bir işaretidir. Bu, token’ın geri çekileceği ve daha sonra meme madeni para çılgınlığı devam ettikçe uzun vadede geri döneceği anlamına gelir.

Kaynak : Invezz
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?