Bu Meme Coin’de Yakımlar Durmak Bilmiyor: Oran %400’lük Fırladı, İşte Fiyatın Tepkisi!


Popüler meme coin’lerden biri olan Shiba Inu, token’ının yakım oranında artış  devam ediyor. Bu bağlamda meme coin bu hamlelerle daha geniş bir kripto piyasasında heyecanlan uyandırmaya devam ediyor. Özellikle, Shibburn tarafından açıklanan verilere göre, meme coin’in yakım oranındaki yaklaşık %400’lük artış, kripto piyasası trader’ları ve yatırımcıları arasında büyük bir merak uyandırdı.

Shiba Inu’nun Yakım Hamlesi

Shibburn’ün verilerine göre, topluluk bugün, yakım oranında %395,43’lük bir artış kaydetti. Ayrıca, bu verilerle uyumlu olarak, son 24 saat içinde şaşırtıcı bir şekilde 18,24 milyon SHIB yakıldı.

Bununla eşzamanlı olarak, üç kayda değer yakma işlemi, yukarıda belirtilen yükselişin başlıca sorumlusu gibi görünmektedir. Bu işlemler, yukarıda belirtilen toplam yakım miktarının 16,56 milyon SHIB’ini toplu olarak yaktı.

Dahası, SHIB’in ilk arzından yakılan toplam meme coin sayısı şu anda 410,707 trilyona ulaşarak küresel çapta büyük ilgi çekmektedir. Bununla birlikte, Shiba Inu tarafından kolaylaştırılan ikinci katman bir blok zinciri olan Shibarium, faaliyetlerinde kayda değer bir düşüş kaydetti. Haber yazıldığı sırada ağdaki günlük işlemlerin toplamı 1,86 milyona ulaşarak kayda değer bir düşüş gösterdi. Bu durum, L2 blok zinciri için önemli bir düşüşü daha göstermektedir. Zira günlük hacim kısa süre önce ağda günde 6 milyonun üzerinde işlem kaydetmiştir.

Bununla birlikte, Shiba Inu’nun sürekli fiyat artışına eşlik eden SHIB yakım oranındaki yükselişle birlikte, token için piyasa duyguları heyecan verici bir dönüş yapıyor gibi görünüyor.

SHIB Fiyatı Yükseliyor

Bu haber yazılırken, Shiba Inu fiyatı son 24 saat içinde %2,70’lik önemli bir artış gösterdi. Şu anda 0,00001021 dolaran işlem görüyor. Ayrıca, token’ın haftalık grafiği %3,69’luk bir artış göstermekte ve buna aylık %5,99’luk bir yükseliş eşlik etmektedir.

İlginç bir şekilde, fiyattaki artış da SHIB yakım oranındaki yükselişle aynı doğrultuda seyrediyor. Dahası, token son zamanlarda fiyatından yine bir sıfır attı.

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?