Mart 17, 2023

Bu Meme Coin’de Yakım Oranı %9562 Fırladı: Tek Seferde 933 Milyonluk Yakım!

Popüler meme coin Shiba Inu’nin (SHIB) yakım oranı, son 24 saatte %9562 arttı. Bu süre içinde topluluğun ortak çabalarıyla 933.085.386 SHIB dolaşımdan kaldırıldı.

Bu devasa yakım etkinliği 56 işlemde gerçekleşti. En büyük işlem, Koyo Token tarafından yakılan 924.150.949 meme coin oldu. Yeni ortaya çıkan bir token olan KoyoToken, bu büyük yakım etkinliğini basın zamanından yaklaşık 5 saat önce gerçekleştirdi. Bununla birlikte topluluk odaklı token, şu ana kadar 4.631.179.336 (4.63B) SHIB’yi yok etti.

Bu tek seferde gerçekeleşen yakım miktarı o kadar büyüktü ki Shiba Inu lider geliştiricisi Shytoshi Kusama da, konuyla ilgili heyecanını dile getirdi.

Shiba Inu’nin (SHIB) düşük fiyatı ve dolaşımdaki yüksek arzı, meme coin’i çekici hale getiren etkenlerin başında geliyor. SHIB’nin başarısına katkıda bulunan bir diğer faktör, merkezi olmayan borsası (DEX) ShibaSwap olarak karşımıza çıkıyor. ShibaSwap, lansmanından bu yana ticaret hacminde ve likiditesinde önemli bir büyüme kaydetti, bu da SHIB’e daha fazla yatırımcı çekerek değerini artırdı.

Son olarak büyük yakım olayının ardından Shiba Inu’nun fiyatı %3.08 artarak 0,0000108 dolara yükseldi. Meme coin son 24 saatte 238.664.512 dolar (238.66 milyon dolar) gibi önemli bir işlem hacmi gördü.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : CoinGape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?